Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 10.09.2020 - 20:00
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine ücretsiz oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. Alman oyun stüdyosu Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından yayınlanan strateji tabanlı simülasyon oyunu Railway Empire ve Dim Bulb Games tarafından geliştirilen ve Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlanan macera tabanlı hikaye anlatımı oyunu Where The Water Tastes Like Wine, 10-17 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacak. 17 Eylül Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.


Buna ek olarak önümüzdeki hafta dağıtılacak ücretsiz oyun da belli oldu. Zoink tarafından geliştirilen ve Ripstone tarafından yayınlanan platform türündeki aksiyon macera oyunu Stick It To The Man!, 17-24 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store üzerinde ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da bu hafta Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine ücretsiz oldu.

Railway Empire

Railway Empire'da özenle hazırlanan ve geniş bir demiryolu ağı oluşturacak, en ufak detayıları bile düşünülüp modellenmiş 40'tan fazla farklı tren satın alacak ve rekabette üstün gelmek için demiryolu istasyonları, fabrikalar ve turistik noktalar satın alacak veya inşa edeceksin. ABD, 1830: "Yeni Dünya" yükselişinin zirvesinde. Sanayi hızla gelişiyor ve herkes Kuzey Amerika'da mutlak güç olmak için yarışıyor. Şirketini 20. yüzyılın en iyilerinden biri haline getirmek için rakiplerini geride bırakman ve üstünlük sağlaman gerekiyor!

Where The Water Tastes Like Wine

Where the Water Tastes Like Wine, yolculuk, hikâye paylaşma ve aşikâr kaderden kurtulma konulu bir anlatım-macera oyunudur. Oyuncular ABD'nin folklorik Buhran döneminde kendi hızlarında dolaşacak ve anlatılacak hikâyeleri olan yabancılarla tanışacak. Bu etkileşimlerle birlikte oyuncular eşsiz hikâyeleri dinleyebilecek ve ardından bu hikâyeleri tekrar anlatarak yeni etkileşimleri açabilecek.

Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine oyunlarını 10 Eylül Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar Epic Games Store kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 05:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2020 21:01
Railway Empire çok iyiymiş 3 günüdür oynuyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2020 17:37
Tarihler biraz sıkıntılı gibi, haberi bir kontrol ederseniz iyi olur,
---------------
Küçük bir hata olmuş düzelttik, geri bildirim için teşekkürler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×