Rainbow Six 4 detayları

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Rainbow Six 4 detayları
Ubisoft şirketi Tom Clancy's Rainbow Six oyununu Playstation 2, Xbox, ve PC'de 2005 baharında çıkacağını duyurdu. Oyun şirketin ilk Rainbow Six oyununu yarattığı ödüllü stüdyoları olan Red Storm Entertainment ve Ubisoft'un Montreal Stüdyolarında geliştirdiğini duyurdu.

Bu yeni bölümde dünyanın en iyi terörist takımı olan Rainbow takımına liderlik ediyorsunuz. Terörist bir organizasyon tarafından hedef gösterildikleri için başa konan ödül de artıyor. Diğer insanların hayatını korumakla görevli olan Rainbow takımı şimdi bu insanlar ve kendi arkadaşlarını korumakla görevli.

Bu yeni Rainbow Six serisi içeriğiyle oyunu başarıya sürükleyen bir yapıya sahip olacak. Ayrıca seride bir ilk olan single player mod (birinci kişi bakış açılı mod)da oynanacakmış ve oyuncular Rainbow takımındaki korkusuz lider Ding Chavez ve Dieter Weber adlı karakterlerle oynama şansı bulacak. Böylece takımınızın arkasını tam anlamıyla kollama fırsatı bulacaksınız.

7.5 milyondan fazla satmış olan Rainbow Six serisi multiplayer oyun modları ve Xbox Live'ın vazgeçilmez oyunu olmuştu. Şimdi multiplayer modu geliştirilmiş olarak dönüyor. Bununla birlikte Playstation 2 ve Xbox versiyonları yeni ve benzersiz özellikleriyle multiplayer deneyimini bir adım öteye taşıyacak.

Oyunun İçeriği:

- Şaşırtıcı grafikler, ultra gerçekçi Ragdoll fizikleri ve yakın savaş sahnelerinin gerçekliği…
- Playstation 2 Red Storm Entertainment şirketinin geliştirdiği ve şu ana kadar görülmemiş grafikler ve yoğun savaş sahneleri içeren yeni bir Grafik motoru kullanacakmış..
- Yeni süper büyüleyici takım bazlı oynanış : 10 Recon, Electronics ve Demolitions uzmanlarını da içeren çok uluslu hareketler siz 3 Takım arkadaşınıza Quick Order Interface veya Voice Command yoluyla emir verirken görevlerinizi bitirmenize yardımcı oluyor.
- Süper multiplayer deneyimi: En iyi multiplayer oyunlarından biri Klasikleriyle beraber geri dönüyor : Ayrı ekranlarda ve online olarak rakip veya kooperatif modlar.

Ayrıca oyunun konsollara özel modları da ayrı bir hava katacak:

- Playstation 2: Yeni Rivalry Mode ise Rainbow harekatlarını eğitimli paralı askerlere karşı bir şekilde tüm yeni hedef bazlı görevlerde takım oyunu sunuyor.
- Yeni Xbox Live Career Mode oyunculara tüm yeni hedef bazlı görevlerde kendi harekatlarını yaratma, yeteneklerini geliştirme ekstra ekipman elde etme gibi imkanlar sunuyor.
- Giderek artan düşman yapay zekası : her yeni bölümle düşman daha farklı kuşatma, gizli ateş ve oda temizleme işi yapıyor.
- Yeni silah ve donanımlar : görevlerinizi bitirene kadar elinize hareket izleyici, hasar bombaları ve ölümcül MTAR-21 mikro saldırı silahı elde edeceksiniz.
- Tansiyon arttırıcı sesler: Gıcırdayan tahtalardan fısıltılara ve yalvaran tutsaklara kadar her ses oyunun her noktada iş yapacağını gösteriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 19:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rainbow Six 4 detayları

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×