Rainbow Six: Raven Shield geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Rainbow Six: Raven Shield geliyor
Ubi Soft firması yeni Rainbow Six oyunu olan taktiksel FPS oyunu Rainbow Six: Raven Shield'in yapımını duyurdu ve hakkında bilgiler verdi. Bu yeni oyun ünlü kişilik Tom Clancy'nin yeni hikayesine dayanılarak hazırlanıyor ve oyunda yine Rainbow 6 timi ile birlikte dünyanın çeşitli yerlerinde geçen maceralara atılacağız. Oyun yeni nesil Unreal grafik motoru ile hazırlanıyor ve toplam 15 tane single player görev içeriyor. Görevler biyolojik bir silahı araştırmaktan Londra Bankası'nda terör estiren bir çeteyi durdurmaya kadar çok çeşitli. Yapımcılar Rainbow Six'in bu yeni oyununun hayranları tarafından oldukça uzun bir zaman beklendiğini belirttiler ve oyunun Mayıs ayında yapılacak olan E3 oyun fuarında da görücüye çıkacağını belirttiler...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 18:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rainbow Six: Raven Shield geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×