Rainbow Six Siege Containment etkinliği bugün başlıyor

Aleyna Yıldırım
Aleyna Yıldırım 3.08.2021 - 17:58
Rainbow Six Extraction'ın son ertelenmesinden hayal kırıklığına uğradıysanız, bu sınırlı süreli etkinlik ilaç gibi gelecek.

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege için bir sonraki sınırlı süreli etkinliği açıkladı. Containment adlı etkinlik ile Rainbow Six  Extraction'a hazırlık yapacağız. Aynı zamanda bu etkinlik Rainbow Six Extraction'dan oldukça ilham alıyor.

Rainbow Six Siege Containment etkinliği bugün başlıyor

Diğer Siege etkinliklerinde de olduğu gibi, Containment yalnızca etkinlik süresince kullanılabilen yeni bir PvP oyun modu sunuyor. Nest Destruction olarak adlandırılan yeni mod,  Konsolosluk haritasının yenilenmiş bir versiyonunda geçecek. React olarak adlandırılan atak takımı, Proteans olarak adlandırılran savunma takımı ile karşı karşıya gelecek. Savunma oyuncuları  yalnızca yakın dövüş saldırıları ile sınırlı olacak. Atak oyuncuları ise standart teçhizatları kullanacaklar. Burada oyun içerisinde bir dengesizlik varmış gibi gelebilir. Lakin bunu telafi edebilmek için savunma operatörlerinin hızları ve canları 650 HP olacak. Ayrıca savunma operatörlerinden Aruni'nin Yumruğu ve Oryx'in Ramah Dash gibi bazı yakın dövüş yeteneklerini de kullanabileceğiz. Savunma operatörleri Aruni, Jäger, Kaid, Mira ve Warden ile sınırlı olacak. Atak operatörleri olarak ise  Flores, IQ, Ace, Blackbeard, Amaru, Zero ve daha fazlasını oynanışa sunulacak.

Rainbow Six Siege Containment etkinliği bugün başlıyor

Containment etkinliği, IQ, Ace, Blackbeard, Amaru, Zero, Aruni, Jager, Kaid, Mira ve Warden operatörleri için üniformalar ve silah görünümleri de dahil olmak üzere 33 benzersiz ürün sunacak. Bu öğeleri Siege'nin mağazasında R6 kredisi veya 12.500 nam karşılığında alabileceğiz. Eğer ki bu etkinlikte 5 maç oynarsanız Rainbow Six Extraction oyununda kullanabileceğiniz Vigil ve Nomad  operatörleri için özel bir üniforma seti ve silah kaplamaları kazanma şansınız da olacak.

Rainbow Six Containment etkinliği 3 Ağustos ile 24 Ağustos arasında geçerli olacak. Bu etkinlik ilginizi çekiyor fakat Rainbow Siege oyununa sahip değilseniz üzülmeyin.13 ve 15 Ağustos tarihleri ??arasında oyunu ücretsiz olarak indirip etkinliğe göz atabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz hafta sonu boyunca Ubisoft Connect mücadelelerini tamamlayarak iki kat bonus Savaş Bileti puanı kazanabileceksiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 02:24
Hikaye modu olmayan oyun çöptür haralahurala internet kafe oyunudur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 21:34
Güze laan eğlenceli
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 22:54
Outbreak'ın pvp'li hali gibi, ben oynadım güzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 19:43
Outbreak tarzında olursa süper olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rainbow Six Siege Containment etkinliği bugün başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×