Rainbow Six: Siege için Cadılar Bayramı etkinliği geliyor

Rainbow Six: Siege için Cadılar Bayramı etkinliği geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.10.2020 - 12:45
Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege için sınırlı süreli Cadılar Bayramı için özel olarak oyuna eklenen Sugar Fright etkinliğini duyurdu.

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege için Cadılar Bayramı etkinliği olan Sugar Fright duyurusunu yaptı. Sınırlı süreli olan bu etkinlik ile ilgili bilgiler ve firmanın açıklaması şu şekilde;

Rainbow Six: Siege için Sugar Fright etkinliği duyuruldu

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5. Yıl 3. Sezon için yeni sınırlı süreli bir etkinlik duyurdu: Sugar Fright. Bu etkinlik, oyuncuların Rainbow Six Siege'de ilk kez yeniden canlanmasına olanak tanıyan ve yepyeni bir oyun modu olan Candy War’u getiriyor.

Bu etkinlik, 27 Ekim'den 10 Kasım'a kadar toplam iki hafta sürecek. Şeker ve ölümle dolu fantastik bir dünyada oyuncular kabuslarını defalarca yeniden yaşamak zorunda kalır. Tek kaçış umutları, bu acımasız oyunu kazanmaya yetecek kadar şeker toplamaktır.

Candy War'da oyuncular, elendikten sonra rakiplerinin düşürdüğü şekerleri toplamalıdır. Ancak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tarihinde ilk kez oyuncular yeniden dirilebilir ve intikam alabilirler. Bu etkinlik, özellikle bu oyun modu için oluşturulmuş yepyeni bir haritada gerçekleşiyor ve bu harita yalnızca etkinliğin oynama listesi boyunca kullanılabilir.

Sugar Fright etkinliği; Zofia, Capitao, IQ, Nomad, Thermite, Castle, Ela, Frost, Goyo ve Pulse için özel kişiselleştirme içeren 30 benzersiz ögeye sahip kendi Koleksiyonuyla birlikte geliyor. Bu kukla tasarımları, oyuncuların Candy War modunu oynamak için bu Operatörleri seçerek oyunda görebilecekleriyle aynıdır. Oyuncular özel bir Etkinlik Mücadelesi yoluyla Sugar Fright paketlerini kazanabilir, ana ekranın Paketler bölümünde her biri 300 R6 Kredisi veya 12500 Nam karşılığındaki paketleri satın alabilirler. Son olarak, her bir Operatörün özel, sınırlı süreli özelleştirme ögeleri, her biri için 1680 R6 Kredisi karşılığında Mağaza bölümünde Deste olarak satın alınabilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 16:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:31
bitik oyun 5 senedir hala beta da ve sürekli hileciler geliyor yüksek ranklarda rankım diamond 1.4 kd'm var ve her maç maçı iptal etmekten sıkıldık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×