Rainbow Six Siege için Türkçe dil desteği ve etkinlikler geliyor

Rainbow Six Siege için Türkçe dil desteği ve etkinlikler geliyor

Murat Oktay
Murat Oktay 15.05.2018 - 19:08
Ubisoft, turnuvalar, hediyeler ve daha bir çok etkinliği beraberinde getiriyor.

2015’te çıkışından bu yana, Rainbow Six Siege tüm dünyada 30 milyonu aşan oyuncu topluluğuyla en başarılı multiplayer oyunu haline geldi. Bu popülarite, yakın çeyrekte , yüksek rakamlara ulaşan Türk oyuncuların Türkiye’den ve dünyadan diğer oyuncularla birarada kısa mesafede çatışma heyecanını deneyimlediği Türkiye’ye de yansıdı.

Rainbow Six Siege için Türkçe dil desteği ve etkinlikler geliyor

Bu özel ve gelişen Türk Rainbow Six Siege oyuncu topluluğu, 2018'de gerçekleşecek olan aşağıdaki girişimlere göz atabilirler:

·         Tamamen Türkçeleştirilen oyun içeriği:  3. yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum'un çıkışı ile birlikte, Rainbow Six Siege mağaza içi ve dijital ortamda tüm metinler için tamamen Türkçe dil olarak satın alınabilir. Bu çeviri, tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içerecektir. Rainbow Six Siege'in mevcut sahipleri için, bu dil seçeneği aynı zamanda 3. Yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum'un piyasaya sürülmesiyle de kullanıma sunulacak.

·         Rekabetçi Türk E-Spor’unda büyüme  : Ubisoft, Türkiye'deki resmi Rainbow Six Siege turnuva planlarını geliştiriyor ve bu gelişmeler Türk oyun topluluğuna rekabet ve lig turnuvalarına katılma fırsatı sağlayacak.

·         Perakende çapta tanıtım etkinliği: 14 Mayıs'tan 1 Temmuz'a kadar Ubisoft, tüm büyük perakendecilere satış promosyonları ve seçili perakendeciler aracılığıyla hediyeler ile bu atılımı destekleyecek.

·        Geliştirilmiş topluluk etkileşimi: Ubisoft, mevcut sosyal medya platformlarında Türk oyun topluluğuyla düzenli olarak etkileşime girmeye devam edecek ve güncellemeler ve hediyeler aracılığıyla Rainbow Six hayranlarına daha fazla odaklanacaklar.

·         Rainbow Six Siege Etkinliği: Bu ay sonrasında, Türkiye oyun dünyasında en tanınmış kişilerden bazıları, Rainbow Six Siege'in Türkçe versiyonuna erken erişimin keyfini çıkaracaklar ve oyunun hayranları; heyecan, gerilim, kahkaha ve hayran kitlesiyle dolu bir akşamda sosyal medya aracılığıyla yaşananları canlı olarak izleyebilecekler!

Türkiye'de Rainbow Six Siege hakkında yapılan yorumlara yanıt veren Rainbow Six Siege Marka Direktörü Alexandre Remy şunları söyledi, “Tüm takım adına konuşarak, Türk oyuncuların oyunumuza gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Rainbow Six konusunda sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun öğelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Daha önce de söylediğimiz gibi, Rainbow Six Siege'ın en değerli unsuru oyunculardır ve bu yüzden her zaman oyuncu deneyimini olabildiğince mükemmel yapmak için çaba göstereceğiz. ”

- Basın bülteni

Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 06:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 12:17
bu r6 17-21 tarıhınden sonra yine ücretliye mi dönücek şimdi indirim varken almak akıllıca mı yanı
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2018 01:48
oyunu incele diye yapıyolar beğenirsen alırsın diye
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 15:07
Her oyununa her dili koyup inadına Türkçe dil desteği koymayan bu Fransız pujd'larına bence prim vermeyin. Pubg, Fortnite gibi furyalar yüzünden bi tarafı sıkışan Ubisoftun Türklere işi düşmüş. Dünyada en çok konuşulan ilk 5 dil arasında Türkçe var ama bunlar inadına 10milyonluk çekçeyi bile koydu.
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2018 01:46
kardeş Türkçede başka alfabe olduğu için oyuna eklemek zor oluru ü gibi noktalı harfler oyunu buga sokuyordu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 19:58
Neden online oyun anlatsana ubisoft neden çok mu kolay çevirmesi maliyeti az mı ha önce diğer güzel oyunlarına arapça bile eklerken neden bizim çeviri şirketleri ile anlaşmadılar hadi naş naş bagettalar
Kalan Karakter : 300 Gönder
RectoniC
RectoniC 15.05.2018 21:35
Türkçe dil desteği yerine operatör gelseymiş daha iyi olurmuş şimdi diyeceksiniz yavaş yavaş olur önce dil desteği gelsin hele,seneye getirseler türk operatörleri oyunu oynayan adam kalmayacak ben bile zar zor sıkıla sıkıla oynuyorum sırf season pass’e para verdiğim için.
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 10:35
Cahil şuan oyuna Türkçe dil geldi. Hemde operatör le beraber..
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 19:46
operatör gelecek bu sefer Türkçe dublaj diyeceksiniz sonra dublaj gelecek başka şey çıkacak insanları tatmin etmek imkansız bu devirde ne yapsalar boş insanlar için
Luke Skywalker
Luke Skywalker 16.05.2018 17:58
Merak etme Naru61 adamlar oyunu 10 yıl desteklemeyi düşünüyorlar ki oyuncu sayısı da şimdiye kadarki en yüksek düzeyinde
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 09:49
Arkadaş bir şeyi de beğenin olduğu gibi yahu.
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 22:18
oynayan adam mı kalmayacak :) şakamısın sen.. kaç sezon geçti hala içerik çıkıyor oyuna,rabet var ki adamlar devam ettiriyor,bir yerden başlamak adına iyi bir gelişme
Kalan Karakter : 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 18.05.2018 15:25
Sayın Mk. Yorumlara yazılan cevapların sıralaması ters.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×