Rainbow Six: Siege için üçüncü yıl içerikleri belli oldu

Rainbow Six: Siege için üçüncü yıl içerikleri belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 20.11.2017 - 12:52
Yeni Operator'lar hangi ülkeden olacak?

Rainbow Six: Siege şüphesiz son yıllarda çıkan en iyi taktiksel FPS oyunlarından bir tanesi olmuş durumda. Diğer taktiksel FPS oyunlarından farklı olarak karakter özellikleri sayesinde oyunu süsleyen Ubisoft, oyun ilk çıktığında Rainbow Six: Siege'i 2 yıl destekleyeceğini açıklamıştı. Aradan iki yıl geçti ve Ubisoft söylediği gibi oyunu destekledi. Ancak sürpriz bir biçimde geliştiriciler, oyunu desteklemeye devam edeceklerini açıkladı. Diğer Ubisoft oyunlarına göre her dönem artan oyuncu sayısı ile dikkat çeken oyun için üçüncü yılda Fransız, Rus, İtalyan, İngiliz, Amerikan ve Faslı operasyoncular getirecek. Operasyon Chimera adını alacak olan üçüncü yılın ilk sezonunda tüm bunların yanında bir de zombi modu gelecek.

Rainbow Six: Siege için üçüncü yıl içerikleri belli oldu

Rainbow Six: Siege için üçüncü sezon yol haritası belli oldu

Call of Duty oyunları ile oldukça ünlenen FPS zombi modunu Rainbow Six: Siege'de görmek oyuncular için güzel bir sürpriz oldu. Ülkemizin oyuncuları ise yeni sezonda Türk bir Operator bekliyordu. Anlaşılana göre Türkiyeli bir Operator için 1 yıl daha bekleyeceğiz. Diğer bir yandan Ubisoft'un Orta Doğu bölgelerine de girdiği üçüncü sezon içeriklerinden anlaşılıyor

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2017 09:42
Olumsuz yorum atacağım hemen. Dikkat çekebilirsek iyi olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 20.11.2017 18:11
Saçma olmuş bence yine aynı ülkelerden gelmesi, operatör için fikir bulmakta zorlanacaklar yıl 4'te, bu yıl farklı ülkelerden getirseler güzel olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 16:46
Gelicek sadece son sezona saklıyorlar.Orta doğuda ki ve bizim ülkemizdeki potansiyelin farkındalar kesin bir tane gelip Türk oyuncuların ilgisi çekecekler.Ayriyetten Fas operatorü nedir arkadaş sırf fransa sömürgesi olduğu için mi bu yolu seçtiler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2017 15:35
Hadi İtalya eyvallah da diğer şeyler tamamen saçmalık. Zaten var olan ülkelerden yeni adamlar nedir? Fas'da şu oyunu oynayan kaç kişi var, biri açıklasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
alpertepe
alpertepe 20.11.2017 13:23
1 yıl beklemenin aksine artık türk operator çıkmayacağı kanıtlanmış oldu. neredeyse her oyun türke denk geliyorum türk oyuncu sayısıda fazla o yüzden artsa bile gelmez daha türk operator
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×