Rainbow Six: Siege için yeni bir Operator tanıtıldı

Rainbow Six: Siege için yeni bir Operator tanıtıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.11.2017 - 13:49
Yeni karakter Revolver Ocelot'a benziyor.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege sayesinde çevrimiçi FPS piyasasına giren Ubisoft, gün geçtikçe oyun üzerinden daha fazla oyuncu toplamaya çalışıyor. Taktiksel FPS anlamında oldukça başarılı bir deneyim sunan oyun için Ubisoft geliştiricileri, belirli aralıklar ile güncelleme getirerek oyunun içeriklerini büyütüyorlar. Oyunun yeni operasyon ismi geride bıraktığımız haftalarda tanıtılmıştı. Operation White Noise olan yeni içeriğin ilk Operator'ı ise geride bıraktığımız saatlerde tanıtıldı. Zofia Bosak adını alan Operator, ilk bakışta Metal Gear Solid serisinin ikonik karakteri Revolver Ocelot'a benzeyen Zofia, duvarları delen bir özellik ile karşımıza çıkacak. Ash ve Buck karakterlerine benzer özellikle taşıyan yeni karakterin nasıl bir yapıda olacağını merak ediyorum. Geriye kalan karakterlerin ise Rainbow Six: Siege'in e - spor finalleri sırasında tanıtılacağı söyleniyor.

Rainbow Six: Siege için yeni karakter gösterildi

Diğer bir yandan Ubisoft, oyunu daha fazla oyuncuya duyurmak için geleneksel halini almış ücretsiz hafta sonu etkinliğini bir kez daha uygulayacak. 16 - 19 Kasım tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde deneyebileceğiniz Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i merak ediyorsanız fırsat ayağınıza geldi.

Rainbow Six: Siege için yeni bir Operator tanıtıldı

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 21:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2017 19:34
Oyundaki mouse ayarına bi türlü alışamadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 17:14
ping proplemini çözemedikleri sürece benim gibi ilk 50 saat oynayıp salarlar oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 16.11.2017 19:20
3. senede Türk operatörler gelse keşke.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 18:16
Bu oyun beni bağımlı yaptı oynamadan duramiyorum bir sürü oyunum var ama oynamak istemiyorum ubisoft böyle bir oyun yapmak nerden aklina geldi bilmim ama helal olsun önceden hic bir oyunu beğenmez devamlı oyun alirdim simdi para harcamiyorum baya kar ettim .
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×