Rainbow Six: Siege ve Assassin's Creed bu sefer bir araya geldi

Rainbow Six: Siege ve Assassin's Creed bu sefer bir araya geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 14.05.2018 - 10:17
Ezio'nun evi artık Rainbow Six Siege'de yer alacak.

Taktiksel FPS türünün şu anda en iyi örneği olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'te dengeler tekrar değişecek. Chimera güncellemesi ile beraber oyunun içeriklerini beklenenden daha fazla geliştiren Ubisoft, yeni güncellemeyle birlikte oyuna yeni harita ve iki yeni oynanabilir karakter ekleyecek. Ayrıca Ubisoft geliştiricileri, eklenen yeni haritanın temasını Assassin's Creed oyunlarından almışa benziyor. Hali hazırda yeni haritaya bir Assassin's Creed logosu ekleyen geliştirici ekip, yeni haritayı Assassin's Creed 2'de karşımıza çıkan Villa Auditore'den yola çıkarak tasarlamış diyebiliriz.

Operasyon Para Bellum sayesinde iki büyük oyun birleşti

İtalyan karakterler sayesinde oyunun var olan alt hikayesini de genişleten Ubisoft'un yeni güncellemeyle birlikte oyuna aynı Chimera'da olduğu gibi ilgi çekici bir mod ekleyip eklemeyeceği şimdilik belli değil. Harita tanıtımını 20 Mayıs tarihinde oyunun e - spor turnuvasında yapacak olan Ubisoft, muhtemelen yeni karakterleri de aynı tarihte gösterecektir. Sona geldiğimizde geliştiricilerin oyunu devamlı olarak güncel tutması, oyuncuları memnun ediyor. Ayrıca yeni karakterleri oyun içi para ile de satın alabilmemiz, oyunun oyuncu kitlesine büyük yararlar sağlayabiliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 17:13
Bol bol easter egg ha?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×