Rainbow Six Siege'e dengeleri değiştirecek bir güncelleme geliyor

Rainbow Six Siege'e dengeleri değiştirecek bir güncelleme geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.04.2018 - 11:59
Dengeler yeniden değişiyor

Sevilen taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege için yeni, büyük bir güncelleme kapıda. Yeni güncellemenin ayrıntıları da ortaya çıktı. Test sunucularında henüz deneme aşamasında olan yeni güncelleme ile birlikte, oyunda yine bir çok değişikliğe gidilecek.

Echo'ya yükselteme yolda

Bazı operatörler için kurşun geçirmez kamera özelliği de dahil olmak üzere, Pick ve Ban sisteminin test edildiği, silahların geri tepme ve hasar oranlarında da bir takım yeniliklerin test sunucusunda test edildiği açıklandı. Custom oyun modunda, belirli operatörlerin oyuna dahil olmasına izin verme, ya da operatörleri kaldırmaya yarayacak, Pick ve Ban sistemi üzerinde çalışılıyor. Bazı operatör için, ikinci alet seçeneği olarak  kurşun geçirmez bir kamera seçeneği olabileceği üzerinde çalışılıyor. Oyuncuların geri bildirimine göre, çok hızlı olduğundan dert yakınılan bazı operatörlerin, hızlarının da düşürülmesi üzerinde çalışılıyor. Üzerinde çalışılan güncelleme notlarına göre; hızlı 3 operatörün hızları düşürüldü 1 tane da yavaş operatörün hızı arttırıldı. Oyuncular tarafından, son zamanlarda çok da tercih edilmeyen Echo karakterine de, bir yetenek iyileştirmesi geleceği belirtildi. Ubisoft’un üzerinde çalıştığı güncellemenin test aşaması notlarına buradan göz atabilirsiniz.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 20:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 28.04.2018 12:16
Kartlar yeniden dağıtılıyor....
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×