Rainbow Six: Siege'in 2.2.2 güncellemesi detaylandırıldı

Rainbow Six: Siege'in 2.2.2 güncellemesi detaylandırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.08.2017 - 12:08
Ubisoft başarılı FPS oyununu daha uzun süreler boyunca destekleyecek.
Ubisoft'un nadir cevherlerinden bir tanesi olan Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e Operation Health kapsamında yeni bir güncelleme daha geldi. Günden güne oyunu iyileştiren Ubisoft, yeni güncelleme ile birlikte oyunda bulunan hataların yüzde 95'ini ayıkladığını açıkladı. Bu güncellemenin, Rainbow Six Siege tarihinin en önemli güncellemelerinden bir tanesi olduğunu söyleyen Ubisoft, bundan sonra oyuna daha dikkatli bakacağı sözünü veriyor.

Diğer bir yandan geliştiriciler Özel Maçlar (Custom Match) ve Terörist Av'ı modu için özel sunucular ekleyeceğini açıkladı. Yani artık kiralanmış sunucularda düşük ping değerlerinde oyunu oynayabilirsiniz. Umarız bu özellik oyunun normal ve dereceli maçları için de gelir, keza Avrupa'da yaşamayan oyuncular, oyunda oldukça yüksek ping değerleri alabiliyordu. Her bir saniyenin bile değerli olduğu Rainbow Six Siege'in bu hatasından binlerce oyuncu halen şikayetçi durumda.

Rainbow Six: Siege'in 2.2.2 güncellemesi detaylandırıldı
Ayrıca özel sunuculara da sesli chat desteği getirecek olan Ubisoft, bu sunucular için normal maçlardan farklı olarak başka bir altyapı kullanacağını belirtti. Yeni güncelleme, bu değişikliklerin yanında çömelirken hedef almayı kolaylaştırıyor ve çeşitli karakterler için Year 2 Pass sahiplerine özel hediyeler getiriyor. Ayrıca oyunu Operation Health sezonu aktifken oynadıysanız, özel silah kozmetikleri ile ödüllendirileceksiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 10.08.2017 19:55
Aynen adamların 20-40 pingi olurken ben 80-100 bazen 120 pingle oynuyordum :S Ranked'ta bir de hiç çekilmiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 16:39
Doc açığı zaten vardıda walk cam hatası daha önemliydi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2017 13:58
dünkü küçük güncelleme içinse bu yazı bir hata kapatıldı 1 hata açıldı tam oldu derken valkyrie hatası bitti derken doc açığı başladı çıldırmamak elde değil...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×