Rainbow Six Siege'in yeni karakteri Alibi'a hayran kalacaksınız

Rainbow Six Siege'in yeni karakteri Alibi'a hayran kalacaksınız

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.05.2018 - 11:05
Alibi hologram kullanacak gibi görünüyor

Ubisoft'un sevilen taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege, yeni içerikler ile birlikte içerik olarak desteklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta duyurusu yapılan yeni sezon Operation Para Bellum (Savaşa Hazır) ile gelecek yeni harita, geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Geçtiğimiz gün de, yeni sezon ile birlikte oyuna eklenecek karakterlerden biri olan Alibi'nin kısa tanıtım videosu yayınlandı.

Rainbow Six: Siege ve Assassin's Creed bu sefer bir araya geldi

Rainbow six Siege'in yeni karakteri Alibi Hologram kullanabiliyor

Rainbow Six Siege'in yeni sezonu yeni bir harita, özellikle Echo karakteri için pek çok yenilik getirirken, oyuna iki de yeni karakter ekleyecek. Bunlardan biri Maestro diğeri de Alibi. Yayınlanan kısa tanıtım videosundan anladığımız kadarı ile Alibi, Beretta Mx4 Storm carbine silahı kullanıyor ve "illüzyon yaratma" konusunda da usta. Videodan anlaşıldığı kadarıyla Libya doğumlu, İtalyan operatör Alibi, kendi hologramını oluşturabiliyor. Bakalım bu özellik oyunun dengelerine nasıl bir etki edecek. Operation Parabellum ile oyuna eklenecek olan diğer karakter Maestro ile ilgili henüz bir video yayınlanmadı. Yeniz sezon 20 Mayısta gelecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 11:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
stun
stun 15.05.2018 20:35
son sezonlarda gelen her karakter birbirinden op
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×