Rainbow Six: Siege'in yeni karakterlerinin özellikleri belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 15.08.2019 - 15:18
Dengeler değişecek.

Şu anda taktiksel FPS piyasasının en çok oyuncu çeken oyunu olan Rainbow Six: Siege'in yeni karakterleri ile alakalı yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Operation Ember Rise adı altında yayınlanacak olan yeni sezonda Amaru ve Goyo isimli karakterlere merhaba diyeceğiz. Perulu ve Meksikalı olan yeni karakterlerden Amaru, genel olarak Call of Duty'den alışkın olduğumuz "Grappling Hook" kullanıyor. Kullandığı bu kanca sayesinde pencerelerden ani bir şekilde içeri giriş yapabilen karakter, düşmanın dikkatini ani bir şekilde dağıtabilecek güçte. Oyunu hızlı bir şekilde oynamayı seven oyuncuların hoşuna gideceğini düşündüğümüz Amaru, dengeleri değiştirebilir.

Rainbow Six: Siege'in yeni karakterlerinin özellikleri belli oldu

Defans tarafına gelecek olan Goyo ise oyunu kontrollü şekilde oynayacak oyuncular için tasarlanmış. Yeni tuzak kurabilen karakterimiz, videoda kalkanların arkasına benzin bidonu yerleştirebiliyor. Ateş edildiğinde patlama etkisi yapan kalkanın ise düşman üzerinde korkunç etkileri olabilir. Son güncellemede gelen Nokk ve Warden karakterleri oyuncular tarafından pek tercih edilmediğinden Ubisoft, yeni karakterleri özenle tasarlamış. Yeni sezon ve karakterlerle ilgili ilk bilgiler 18 Ağustos tarihinde yayınlanacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 15.08.2019 19:01
Eğlenceli video olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rainbow Six: Siege'in yeni karakterlerinin özellikleri belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×