Rainbow Six: Siege'in yeni sezonunda hangi mekanikler değişecek?

Rainbow Six: Siege'in yeni sezonunda hangi mekanikler değişecek?

Furkan Güler
Furkan Güler 19.02.2018 - 10:45
Ayrıca yeni sezonda oyuna eklenen iki yeni karakter fazlasıyla güçlü durumda.

Ubisoft'un e - spor anlamında en başarılı oyunu olan Tom Clancy's Rainbow Six Siege, bu sene oldukça fazla güncelleme alacak gibi gözüküyor. Üçüncü sezonuna geçen başarılı taktiksel FPS oyunu, yeni sezonunda Lion ve Finka adında iki yeni karaktere kavuşacak. Oyuna bu sefer iki yeni atak karakteri getiren yapımcılar, videonun ilk başında Finka'yı gösteriyor. Tüm takıma can yardımı yapabilen karakter, aynı zamanda yaralı takım arkadaşlarını kaldırabiliyor. Ayrıca sahip olduğu özelliği, bunların yanında tüm takımın kullandığı silahların geri tepme değerini de neredeyse sıfıra indirebiliyor. Bu arada Finka'nın bu özelliğinin herhangi bir menzili yok. Yani arkadaşlarınız haritanın neresinde olursa olsun, bu özelliği onlara yardım etmek için kullanabilirsiniz. Oldukça güçlü olan bu karaktere daha çıkmadan sinirlenmeye başladıysanız, bir de Lion ile tanışmanızı öneriyoruz.

Rainbow Six: Siege, yeni sezonda baştan aşağı değişecek

Echo ve Twitch'in aksine yok edilemeyen bir drone cihazına sahip olan Lion, sanki hile kullanıyormuşçasına düşmanlarını duvarların arkasından görebiliyor. Drone'u kullandığı anda karşı takıma üç saniyelik bir sinyal gönderen Lion, üç saniye sonunda hareket eden tüm karakterleri haritanın neresinde olursa olsun anlık olarak görebilme özelliğini sahip.

Bu iki karakteri oyuna getirerek dengeleri değiştiren Ubisoft, Yatch haritasının da oyuna geleceği haberini verdi. Ayrıca oyunda yer alan çoğu haritada değişikliğe giden geliştiriciler, bundan sonra dereceli maçlarda karakter yasaklanma sistemini de oyuna getirecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 12:29
bu ne abi lion resmen legal maphack olmuş,yetenekli bir oyuncu o karakterle neler yapar ya hiç düşünmediniz mi
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 21:48
Beni soğuttu şimdiden, sınır tanımayan yardım, silah tepme sıfırlaması, maphack nedir, oldu olacak parayı basana ekstra killstreak versinler...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×