Ralli pilotundan DiRT 3 yorumu

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 20.12.2010 - 15:49
Ünlü ralli pilotu Ken Block, DiRT 3'ü yorumladı.
Codemasters’ın sabırsızlıkla beklenen ralli oyunu DiRT 3 için geçtiğimiz günlerde trailer niteliğinde bir Gymkhana videosu paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise bu etkileyici videonun ayrıntıları hakkında ünlü ralli pilotu Ken Block ile bir röportaj yayınlandı.

Röportajda Gymkhana ve DiRT 3 hakkındaki düşüncelerini ileten Ken Block, Gymkhana parkurunu başlarda ralli sürelerini geliştirmek ve sürüş antrenmanı yapmak fikri doğrultusunda kurduğunu, sonradan da kendisinde tutku haline gelmesiyle birlikte sürekli kullandığını söylemiş. DiRT 3 ile bu parkurun oldukça gerçekçi yansıtıldığını belirten Ken Block, Gymkhana Parkuru’nda en çok zıplamaları heyecan verici bulduğunu da eklemiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ralli pilotundan DiRT 3 yorumu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×