Ramazan bağışlarınız LÖSEV'li çocuklara umut oluyor

Ramazan bağışlarınız LÖSEV'li çocuklara umut oluyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 1.08.2013 - 09:33
Bir bağış da siz yapın
Lösemili çocuklar ve ailelerine 14 yıldır hizmet veren LÖSEV, tedavi ve eğitimin yanı sıra ailelerin her türlü ihtiyacına çözüm yaratmaya da devam ediyor. Yardım kolileri geleneksel olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da İyilikler Tır’ı ve Yurtiçi kargo ile sahiplerine ulaşıyor. Bu yıl bağış yapmak isteyen hayırseverler için 4 farklı koli seçeneği sunuluyor.

*Acil Yardım Kolisi -45 TL
*Küçük Aile Kolisi – 83 TL
*Gülen Çocuklar Kolisi -142 TL
*Mutlu Aile Kolisi -221 TL

Olarak hazırlanan koliler ailelerin ihtiyaçlarına göre kapılarına kadar gidiyor...

Ramazan bağışlarınız LÖSEV'li çocuklara umut oluyor
Gelir düzeyi düşük aileler
10.000’in üzerinde koli bu çalışma ile sahiplerine ulaştı. Ramazan sonuna kadar çalışma devam edecek.  %87’si asgari gelir düzeyinin altına olan ailelere fitre ve zekatınızı da yine LÖSEV aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Nasıl bağış yapabilirsiniz
Türkiye’deki tüm banka şubelerinden herhangi bir masraf ödemeden LÖSEV hesabına bağış yapılabiliyor. LÖSEV internet sayfası da kredi kartı ile bağış yapmak isteyenler için bir seçenek sunuyor. Elden bağış yapmak isteyenler için Ankara, İstanbul, İzmir Bursa ve Antalya ofisleri bağışçıları bekliyor. PTT şubelerinden 120660 posta çeki hesabı da yine yardımları LÖSEV hesabına ulaştırıyor. İhtiyaç sahiplerine yönelik ayni gıda yardımları ise LÖSEV Gıda Bankası’na toplu olarak yapılabiliyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×