1/3

Rambo: The Video Game

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 27.02.2014 - 17:43
Büyük kabusa hazırlanın!
Platformlar PC, PlayStation 3, XBox 360
Rambo: The Video Game
  • Yapımcı - Yayıncı Reef Entertainment -
Merlin Puanı 23
5 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%81
Artılar 80'lerdeki Rambo hikayesinin kullanılması
Eksiler Kötü grafikler, boğuk ses, karakter kontrolünün olmaması, berbat bir co-op anlayışı, oyunun var olması
Çocukluğumuzda bildiğimiz, izlediğimiz birçok yapım vardır. Şimdi çocuk deyince aklınızda farklı bir yargı oluşmasın, ne de olsa gençlik her yaşta, her insanın başına gelen güzel bir deneyim.

Gelin sizinle 1988 yılına dönelim. O tarihlerde Rambo gibi bir yapım, birçok insanın hayran olduğu bir filmdi. Şimdilerde o tarz filmlere sadece gülümseyerek bakıyoruz ve keşke öyle kalsaydı diye sesleniyorum buradan sevgili Teyon'a.

Rambo: The Video Game
O kadar çok dillendirdik ki "yapmayın, etmeyin" diye, ne yazık ki sesimizi duyuramadık ve Reef Entertainment da bizi dinlemeyerek Rambo: The Video Game ile karşımıza çıktı. Aslında sadece denedi desek, daha doğru bir tabir olur.

Rambo: The Video Game diye bir isim duyduğumda, ilk hissettiklerim korkunç bir ürpertiden ibaretti. Genel olarak filmlerden ortaya çıkan video oyunlarından pek hoşlanmıyorum, zira sonunu bildiğim oyunlar pek ilgimi çekmez. Rambo: The Video Game için de aynı şeyleri hissetmiştim, eminim aranızda benim gibi hissedenler vardır.

80'lerin çocuğu olarak uğradığım hayal kırıklığını anlatamam. Hani bazı oyunların grafiklerinin ne kadar kötü ancak hikayesinin ne kadar mükemmel olduğunu bilirsiniz öyle değil mi? Rambo: The Video Game iki taraftan da eksi almayı başardı.

Rambo: The Video Game

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×