Rappelz Epic VII Bölüm 3: Alın Yazısı bugün yayınlanıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 29.11.2011 - 13:50
Alın Yazısını bir çok etkinliklerle kutla, yeni ve heyecan verici özellikleri keşfet!
Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, fantastik MMORPG oyunu Rappelz’in bir sonraki bölümü olan Epic VII Bölüm 3: ALIN YAZISI’nın Türk, İtalyan ve Polonya sunucularında bugün yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Alın Yazısı güncellemesi için hazırlanan son Resmi tanıtım videosuna buradan göz atabilirsiniz.

148 ve daha yüksek seviyeye ulaşan bütün kahramanların ustalık sınıfı görevleri ile kendilerini sınamaları için artık zaman geldi. Fakat sadece farklı sınavlarla yüzleşecek kadar cesur olup onları başarıyla  geçebilecek olanlar görevi bitirip eşsiz yetenekler ve güçlü yeni ustalık sınıfı eşyaları ile ödüllendirilecek.    

30. seviyeden itibaren maceraseverlerin daha fazla tecrübe kazanabilecekleri ilk tek kişilik özel zindanlar da bugün kapılarını oyunculara açılıyor. Oyuncunun seviyesine göre mevcut olacak olan korkunç canavarlarla dolu bu yeni zindan 4 kattan oluşuyor. Maceraseverler zindanın son katında zindan bossu İblis ile yüzleşecekler.  

Bütün mücadelelerinizde size destek verecek olan yeni fakat ender bulunan bir yaratık “Küp” bu güncelleme ile oyuna dahil oluyor. Evcilleştirildikten sonra ustasını farklı tank, sihirli atak ve kutsama  yetenekleri ile destekleyecek.   

Rappelz Epic VII Bölüm 3: Alın Yazısı bugün yayınlanıyor
Ayrıca oyunda yaratık çiftliği, kullanıcı arayüzü, karakter ekranı, görev işaretleri, karakter ve yetenek pencereleri gibi bir çok ek özellik değiştirildi veya geliştirildi.

Epic VII Bölüm 3: ALIN YAZISI’nı  kutlamak için Rappelz takımı birçok etkinlik hazırladı. 29 Kasım ve  13 Aralık tarihleri arasında 2 yeni NPC Rappelz topraklarında oyuncular ile buluşacak: birinci NPC oyunculara özel kutsamalar verirken ikincisi günde bir defa olmak üzeri oyuncuları özel bir hediye kutusu ile ödüllendirecek. Bunun yanında %100 Tecrübe, Drop ve Lak artışı yeni güncellemenin başlangıcından 13 Aralık tarihine kadar oyuncuların hızlı seviye almaları için serverlara uygulanacak. Dahası bu iki yeni NPC ile konuşan oyuncular arasında yapılacak çekilişle iki oyuncu yepyeni bir iPad2 kazanacak. Güncellemeyi kutlamak için programa eklenen diğer etkinlikler: Farklı başarılar için farklı ödüller kazanabileceğiniz “Başarı Etkinliği”, ve oyuncular için oldukça değerli “Yeniden Doğuş Parşömeni” hediyeli “Noel Baba’ya Mektup” etkinliği sizlerle olacak.

Epic VII Bölüm 3: ALIN YAZISI ve etkinlikler hakkında daha fazla detay almak için lütfen mini siteyi  ve resmi Rappelz Avrupa websitesini ziyaret edebilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 18:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rappelz Epic VII Bölüm 3: Alın Yazısı bugün yayınlanıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×