Rappelz, Türkiye'de Açık Beta Testi ile Yayında!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Rappelz, Türkiye'de Açık Beta Testi ile Yayında!
3 Haziran tarihinde kapalı beta testi biten Rappelz, artık tüm Türkiye'de açık beta testinde. nFlavor tarafından geliştirilen Rappelz, oyunculara eğlenceli ve sürükleyici bir fantezi dünyası sunuyor.

2.5 milyon kişi Rappelz topraklarında!

Dünya üzerinde iki buçuk milyon oyun meraklısının tutkusu olan oyun, Türkiye'ye özel bir ekip tarafından tamamen Türkçe olarak hayata geçirildi. Türkiye'deki oyuncular bu fantastik oyunu tamamen Türkçe içerik, forum özellikleri ve Türkiye müşteri hizmetleri ekibinin desteği ile kendi dillerinde oynama fırsatı buluyor.

Kapalı beta testi oyuncuları arasında yapılan anket sonucunda, ilk server'ın ismi FENIX olarak belirlendi. Oyuncular, kendilerine oyunu tanıtmak üzere kurgulanan bir dizi oyun içi etkinliğe katılacaklar. Haftanın sonunda "canavar istilaları" gerçekleşecek, "item drop" oranı %50 artacak, ilk hafta için tecrübe puanları %30 artacak.

Oyunun Türkçe versiyonunu oynamak çok kolay. tr.gpotato.eu/Account/AccReg.aspx adresinden üye kaydınızı oluşturun ve tr.rappelz.gpotato.eu/Download/Client.aspx adresinden oyun hesabınızı indirin. Rappelz, abonelik bedeli gerektirmeksizin tamamen ücretsizdir.

Rappelz'in, yüksek seviyedeki oyuncular için yepyeni "Navis Lamia" genişletmesi de içeren Türkçe versiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://tr.rappelz.gpotato.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rappelz, Türkiye'de Açık Beta Testi ile Yayında!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 09:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rappelz, Türkiye'de Açık Beta Testi ile Yayında!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×