Ratchet and Clank: All for One için yeni fragman

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 3.02.2011 - 11:54
Sevimli ikilinin maceraları devam ediyor.

Insomniac dönüşümlü olarak Resistance ve Ratchet and Clank oyunlarının yenilerini PlayStation 3 için yapmaya devam ediyor. Sunduğu rengarenk dünya ve diyalogları ile oyuncuları etkileyen Ratchet and Clank'ın yeni oyununda co-op oynayış özelliği ağır basacak. Senaryo yine kaldığı yerden devam edecek. Ratchet and Clank: All for One bu yıl içinde PlayStation 3 için satışa sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ratchet and Clank: All for One için yeni fragman

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×