Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.03.2021 - 14:03
Razer, evde veya dışarıda çalışırken düşük gecikmeli ses sağlayan ve gözlerinizi zararlı ışıktan koruyan yeni ve çok yönlü, akıllı gözlükleri piyasaya sürdü.

Oyuncu aksesuarları dışında farklı alanlara da yönelen Razer, akıllı gözlüğü Razer Anzu'yu duyurduğu gibi bu gözlüğün piyasaya çıktığını da açıkladı. Hem iOS hem de Android desteği bulunan ve bluetooth bağlantısı sayesinde müzik dinleyip, görüşmeler de yapabildiğimiz Razer Anzu için açıklanan bilgiler ve gözlüğün teknik özellikleri şu şekilde;

Razer Anzu duyuruldu

Razer, Razer Anzu Akıllı Gözlükleri duyurdu. Razer Anzu, benzersiz bir giyilebilir cihaz için %35 mavi ışık filtreleme lensleri, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlükleriyle hem gözleriniz için değerli bir koruma sağlıyor, hem de dokunmatik kontroller ve açık kulak ses özelliği ile tarzınıza tarz katıyor. Razer Anzu, evden çalışma deneyimini sorunsuz bir şekilde geliştirir ve dijital eğlenceyi veya açık hava etkinliklerini tarzınızı göstermek için farklı fırsatlar haline getirir.

Açık kulak kablosuz ses ve Razer’in düşük gecikmeli Bluetooth teknolojisinin kullanımı, tüketicilere iş-oyun yaşam tarzlarının keyfini çıkarmaları için daha fazla atmosfer ve rahatlık sunar. 48 gramdan daha hafif, ergonomik tasarım; özellikle evden çalışma seansları sırasında uzun süreli kullanım için rahat bir uyum sağlar. Razer Anzu, saklamayı kolaylaştıran dayanıklı ve esnek çerçeve menteşelerini süsleyen iki farklı boyutta, şık dikdörtgen veya yuvarlak çerçeve tasarımlarında satışa sunulacak.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Razer Satış ve Pazarlama Müdürü John Moore, "Razer Anzu giyilebilir kategorisini gerek rahatlık ve mavi ışık gerekse UV koruması açısından modernize ediyor" dedi. "Anzu ile Razer, göz korumasının, eller serbest iletişimi ve akıllı özellikleri evden çalışan insan sayısının arttığı bir zamanda pazara giriyor."

Gözlerinizi şık bir şekilde koruyun

Tüketiciler hem iş hem de eğlence için mobil cihazları, dizüstü bilgisayarları ve bilgisayar ekranları karşısında sayısız saatler harcıyor ve bu da onların gözlerini mavi ışığa maruz bırakıyor. Razer Anzu, dijital cihazların ve güneşin zararlı ışığını filtreleyen ve şık akıllı gözlüklerde çokca ihtiyaç duyulan bir koruma unsurunu ekleyen hepsi bir arada bir çözümdür. Sınıfının en iyisi paket, ekran parlamasından korunmak için önceden yüklenmiş %35 mavi ışık filtreleme lensleriyle tamamlanır ve dijital göz yorgunluğunu azaltır. Böylece eğlence veya çalışmanın tadını çıkarırken gözlerinizin dinç ve odaklanmış hissetmesini sağlar. Dış mekan etkinlikleri için, gözleri UVA/UVB ışınlarının %99'undan korumak için perakende paketine yedek polarize lensler dahil edilmiştir.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Razer, Razer Anzu satın alan düzeltici gözlük müşterileri için reçeteli camlarda %15 indirim yapan Lensabl ile ortaklık yapmaktan da heyecan duyuyor. Lensabl, sınıfının en iyisi gözlük camı değiştirme hizmeti sunan tüm göz bakımı ürünleri için tek adresli çevrimiçi mağazadır. Çevrimiçi görme testi seçenekleri, müşterilerin gözlük reçetelerini www.lensabl.com adresinden bir bilgisayar veya akıllı telefon aracılığıyla satın almalarına, yenilemelerine ve uzatmalarına olanak tanır.

Düşük gecikmeli, açık kulak sese sahip modern ve ketum gözlük

Özelleştirilmiş Bluetooth 5.1 bağlantısı, ses gecikmesi veya atlamadan oluşan herhangi bir kesinti olmadan kendinizi kaptırmanıza olanak tanıyan pürüzsüz, takılmasız ses için endüstri lideri 60ms gecikme sağlar. Anzu çerçevesine yerleştirilmiş gizli, çok yönlü mikrofon ve hoparlörler, nerede olursanız olun neredeyse fark edilmesi imkânsız, kullanışlı bir eller serbest iletişim sağlar.

Tek bir şarjla 5 saatten fazla pil ömrü ile Razer Anzu, uzun çalışma veya oyun seans kullanımlarını desteklemek için gün boyunca size güç verecek pil ömrüne sahiptir. Katlandığında ve kullanılmadığında, yaklaşık iki haftalık bekleme süresine ulaşmak için cihaz otomatik kapatılarak güç tasarrufu sağlanır.

Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

Gerçek akıllı özellikler

Rahat ve sezgisel akıllı kontroller için, Anzu'nun çerçevesinin yan tarafındaki dokunmatik ara yüz ile; müzik parçalarını değiştirebilir, medyayı oynatıp duraklatabilir, konferans aramalarını yönetebilir ve akıllı telefonun sesli yardımcısını etkinleştirebilirsiniz. Razer Anzu'nun kullanıcı dostu cihaz deneyimi; EQ ayarlamaları (varsayılan, gelişmiş netlik veya tiz yükseltme), gecikme ayarları, pil durumu ve ürün yazılımı güncellemeleri sunan mevcut Android ve iOS uygulamalarına kadar uzanır.

Farklı boyut ve stillerde mevcut olan Razer Anzu, su sıçramasından korunmak için suya dayanıklı IPX4 sertifikasına sahiptir. Bu nedenle egzersiz yaparken terleme, talihsiz sıvı dökülmeleri veya yağışlı hava koşulları sorun olmayacaktır. Ürün ambalajı; %35 mavi ışık filtreleme lensleri önceden takılmış Anzu Akıllı Gözlükler, %99 UVA/UVB koruyucu polarize güneş gözlüğü yedek lensleri, USB-A şarj kablosu, temizlik bezi ile çerçeveleri ve ek lensleri saklamak için bir taşıma çantası içerir.

Razer Anzu teknik özellikler

Lensler

%35 mavi ışık filtreleme
%99 UVA/UVB polarize güneş gözlüğü

Kulaklıklar 

Sürücüler: 16 mm
Yaklaşık ağırlık: 43-48gr

Mikrofon 

Alış şekli: Çok yönlü 

Dokunmatik kontroller 

Müzik Kontrolleri: Oynat, duraklat, atla, önceki
Çağrı Kontrolleri: Cevaplama, reddetme, değiştirme, sonlandırma
Genel: Eşleştirme, güç verme, oyun modunu etkinleştirme ve akıllı telefon sanal asistanı 

Batarya 

Pil ömrü: 5 saatten fazla

Uyumluluk  

Bluetooth ses özelliğine sahip cihazlar
Android ve iOS cihazlar için mevcut akıllı telefon uygulaması

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer Anzu akıllı gözlükleri duyurulduğu gibi satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×