Razer BlackShark V2 Pro Rainbow Six Siege Special Edition duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.06.2021 - 12:32
Razer düzenlediği özel sunumda Ubisoft'la işbirliğine gittiği Razer BlackShark V2 Pro Rainbow Six Siege Special Edition modelini de duyurdu

Razer ve Ubisoft bugün, milyonlarca oyuncuya sahip oyun Six Siege'in resmi espor kulaklığı BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition'ı duyurdu. Çarpıcı bir Six Siege tasarımıyla yeniden kaplanmış ve göz alıcı turuncu dikişler ve alanlarla vurgulanmış kulaklık oyuncuların hem oyunda hem de gerçek hayatta iz bırakmalarını sağlar. E-spor için tasarlanan BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition, oyunu her seviyedeki oyuncu ve hayran için hayata geçiriyor.

Razer BlackShark V2 Pro Rainbow Six Siege Special Edition duyuruldu

Razer BlackShark V2 Pro Rainbow Six Siege Special Edition duyuruldu

BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition ödüllü BlackShark V2 Pro espor kulaklığının tüm özelliklerini korumak adına; parlak ses, zengin tizler ve güçlü bas sunmak için Razer TriForce Titanium 50mm sürücülerle, konumsal pozisyon belirlemede nokta atışı için THX® Spatial Audio, doğruluk ve kristal netliğinde sesli iletişim için Discord sertifikalı, çıkarılabilir Razer™ HyperClear Supercardioid Mikrofon'a sahiptir.

Blackshark V2 Pro – Six Siege Special Edition, en hızlı, en güvenilir bağlantı için Razer HyperSpeed Wireless teknolojisi ile güçlendirilmiştir ve en uzun oyun seanlarında bile 24 saate kadar pil ömrü sunar. Göz alıcı yeni görünümüyle BlackShark V2 Pro – Six Siege Special Edition, her Siege oyuncusunun cephaneliğinde ihtiyaç duyduğu temel araçtır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 21:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer BlackShark V2 Pro Rainbow Six Siege Special Edition duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×