Razer Carcharias Xbox için yeniden tasarlandı

Razer Carcharias Xbox için yeniden tasarlandı

Mert Günhan
Mert Günhan 5.12.2012 - 13:23
Razer deneyimini Xbox'ta tecrübe edin
Dünyanın yüksek performanslı oyun sistemleri, donanım, yazılım lideri Razer, Xbox 360 için yeni ve geliştirilmiş Razer Carcharias kulaklık setini duyurdu. Orijinal Razer Carcharias’ın PC için belirlemiş olduğu ergonomi ve ses standardını koruyan bu yeni kulaklık seti, profesyonel ses kalitesini olağanüstü konforuyla birlikte konsol oyuncularına sunuyor.

Yüksek kaliteli hoparlörleri sayesinde berrak tizler ve derin bas verebilen Razer Carcharias’ın sesleri artık daha da güçlü. Ayrıca Xbox LIVE oyunları için ideal olarak oyun sesine bağlı olarak bas ve ses seviyelerini ayarlayabileceğiniz yeni kablo üstü uzaktan kumandaya da sahip. Kulaklık seti hem eski, hem de yeni nesil Xbox 360 sistemleri ile tam olarak uyumlu ve beraberinde gelen kablo ve adaptörler oyuncuların kulaklıklarını herhangi bir Xbox 360 ile birlikte kullanabilmelerine imkan sağlıyor.

Razer Carcharias Xbox için yeniden tasarlandı
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 00:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×