Razer Hammerhead Pro Hyperspeed modeli duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.05.2023 - 14:24
Razer Hammerhead Pro HyperSpeed teknolojisini, benzersiz ses özgürlüğünü ve çok yönlülük özellikleri ile geliyor.

Razer kulak içi oyuncu kulaklığı serisinin yenilenen versiyonu olan Razer Hammerhead Pro HyperSpeed modelini duyurdu. PC, PlayStation, akıllı telefonlar, Nintendo Switch veya Steam Deck gibi el bilgisayarları dahil olmak üzere birçok platformda ultra düşük gecikmeli bir performans sunan kulaklığın özellikleri de açıklandı.

Razer Hammerhead Pro Hyperspeed duyuruldu

Razer Hammerhead Pro Hyperspeed

THX Sertifikalı Ses – Ses Kalitesinde Altın Standardı 

Hammerhead Pro HyperSpeed, dünya çapında kabul görmüş önde gelen kalite, tutarlılık ve ses performansı güvencesi olan THX® Sertifikasyonunu elde ederek ses kalitesinde en iyiyi talep edenler için üretildi. 

Kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar için verilen THX Sertifikasyon Programı; tutarlı frekans tepkisi, düşük bozulma ve olağanüstü gürültü yalıtımına ayrıntılı olarak dikkat eder. Hem endüstri standartlarına hem de kırk yıllık tescilli test yöntemlerine dayanan THX Sertifikasyonu, birinci sınıf ses mühendisleri ile gerçekleştirilen titiz bir süreçtir. Hammerhead Pro HyperSpeed'in bu standarda ulaşmadaki başarısı, onun öncü tasarımının ve özelliklerinin bir sonucudur. Yeni kulak içi kulaklıktaki ses doğruluğunun işaretini görecek olan tüketiciler, kutudan çıkar çıkmaz ürünün kalitesini anlayacaklar.

Platformlar Arası Bağlantıyı Yükseltme

Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer HyperSpeed Kablosuz Dongle'ın eklenmesiyle gerçek kablosuz sesin sınırlarını genişletiyor. Bu benzersiz özellik, Bluetooth ses özelliklerine sahip olmayan cihazlardaki boşluğu zahmetsizce kapatarak onları sınırsız ses deneyimleri dünyasına ekliyor. Oyuncuların kusursuz 2,4 GHz bağlantının keyfini çıkarmak için tek yapması gereken HyperSpeed Kablosuz dongle'ı PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck veya PC'lerine takmak. 

Yeni kulaklığın genişletilmiş uyumluluğu rahat, gelişmiş platformlar arası bağlantı için vazgeçilmez bir ürün olma rolünün altını çiziyor.

Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi

Razer'ın çığır açan HyperSpeed Kablosuz teknolojisi, Hammerhead Pro HyperSpeed'de de müthiş bir ses performansı sunmaktadır. 2,4 GHz dongle ile oyuncular, 40 ms'den daha düşük, sektör lideri, düşük gecikmeli deneyim elde ederler.

Örneğin Oyun Modu, Bluetooth'u kısıtlamaz ve yaklaşık 60 ms'lik bir gecikmeyle güçlü performans sağlar. Bluetooth 5.3 uyumluluğu ile Hammerhead Pro HyperSpeed, çok sayıda cihaz arasında akıcı bağlantı sağlar.

Tamamen Ayarlanabilir Hibrit Aktif Gürültü Engelleme

Hammerhead Pro HyperSpeed, ayarlanabilir hibrit aktif gürültü engelleme, oyunun atmosferine tam olarak dalmak ve oyundaki farkındalığınızı artırmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş geri bildirim ve ileri beslemeli mikrofonlar, çevredeki ses ortamını izleyerek, kullanıcıların odaklanmış oyun oturumları sırasında gürültüyü tamamen engeller. Dış dünyadan tamamen kopmak istemeyenler ise kulaklığın dış ortam sesini içeriye ne kadar aktarabileceğini uygulama üzerinden kaydırarak ayarlayabilirler. 

Hızlı Kablosuz Şarj Kutusu

Hammerhead Pro HyperSpeed, fazladan 24 saat pil ömrü sağlayan Qi uyumlu, hızlı kablosuz şarj kutusuyla birlikte gelir. Razer Şarj Pedleri ve diğer kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olan kulaklıkların kutusunda kablolu şarj için C Tipi bağlantı noktası bulunur.

Çift Kablosuz Bağlantıda Rahatsız Etmeyin Modu 

Rahatsız Etmeyin modu, HyperSpeed'de oyun oynarken Bluetooth bildirimlerini susturur ve kullanıcıların oyunlarına veya işlerine odaklanmalarını sağlar. Bluetooth üzerinden bir telefona ve başka bir ses kaynağına bağlandığında, aramaların ve mesajların müzik dinletilerini kesintiye uğratmasını önlemek için mod değiştirilebilir. 

Hammerhead Pro HyperSpeed, 16,8 milyona yakın renk, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleriyle özelleştirilebilir aydınlatma ve sonsuz stil olanakları sunar. Kullanıcılar, oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi ile tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir deneyim yaşayabilir. 

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer'ın yenilikçiliğe ve oyunculara en gelişmiş ses çözümlerini sağlamaya olan bağlılığının bir kanıtıdır. Çığır açan özellikleri ve eşsiz çok yönlülüğü ile bu kulaklıklar, gerçek kablosuz oyun sesi standartlarını yeniden tanımlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2023 23:27
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Hammerhead Pro Hyperspeed
İlginizi Çekebilir