Razer Huntsman Mini Analog modeli duyuruldu

Ersin Kılıç 4.03.2022 - 12:11
Analog anahtarlar ile donatılan Razer Huntsman Mini Analog modeli kompakt yapısı ve taşınabilir özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Oyuncu aksesuarlarında akla gelen ilk firmalardan biri olan Razer, yaptığı açıklama ile Razer Huntsman Mini Analog modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Ufak boyutu ve taşınabilir olmasının yanı sıra analog anahtarlı yapısıyla da ön plana çıkan bu yeni modelin özellikleri ve yapılan açıklama şu şekilde;

Razer Huntsman Mini Analog modeli duyuruldu

Razer, firmanın tescilli Analog Optik Anahtarları ile donanmış, piyasadaki ilk kompakt %60 klavye olan ve oyunculara küçük, taşınabilir bir form faktöründe üstün düzeyde hassasiyet, performans ve kontrol sağlayan yeni Huntsman Mini Analog'u duyurdu. Yeni Huntsman Mini Analog, Razer Analog Optik Anahtarların hassas kontrolü ile küçük form faktörlü bir klavyeye ihtiyaç duyan kullanıcılara hassasiyet ve taşınabilirlik getiriyor.

Razer Huntsman Mini Analog modeli duyuruldu

Razer Analog Optik Anahtarlarla donatılmış Huntsman Mini Analog, ayarlanabilir analog hassasiyet ön ayarları ve dijital/analog girişler için çift tuş eşleme ile oyunlarda daha iyi bir kontrol sağlıyor. Bu, kullanıcıların yarış oyunlarında hassas gaz kontrolünün veya direksiyonun keyfini çıkarmasına veya tuşa ne kadar basıldığına bağlı olarak tek bir tuşa iki işlev atamasına, örneğin bir FPS'de tek bir düğme üzerinde hem yürümesine hem de depar atmasına olanak tanır.

Maksimum dayanıklılık için Huntsman Mini Analog, uzun süreli kullanımdan sonra bile canlı görünümlerini koruyan uzun ömürlü, dokulu bir yüzey için Doubleshot PBT tuş kapaklarıyla donatılmıştır. Alüminyum yapı, klavyenin genel dayanıklılığına daha fazla katkıda bulunurken, çıkarılabilir Type-C kablosu kolay taşınabilirliği garanti eder.  Huntsman Mini Analog, piyasadaki Razer Analog Optik Anahtarlara sahip ilk %60 oyun klavyesidir. Bu da onu LAN oyuncuları, minimalist kurulumların hayranları veya yerden tasarruf etmek isteyenler için ideal hale getirirken kullanıcılara ince kontrol ve günümüz oyunlarının gerektirdiği hassasiyeti sunar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 15:43
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Huntsman Mini Analog modeli duyuruldu
İlginizi Çekebilir