Razer Invitational Avrupa, her zamankinden büyük bir şekilde geri dönüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.09.2021 - 10:53
Razer yaptığı açıklama ile Razer Invitational Avrupa turnuvalarının büyük bir şekilde 14 Ekim 2021'de geri döneceği duyuruldu.

Razer Invitational Europe'un (RI-Europe) 14 Ekim 2021'de geri döneceği duyuruldu. AB merkezli, türünün en büyük açık espor turnuvası olan RI-Europe bu yıl, PC oyunlarının yanı sıra mobil oyunları da içerecek ve daha fazla oyuncunun profesyonel düzeyde rekabet etmesine olanak tanıyacak. Bölge genelinde 6 ülkeden 12 milyondan fazla izleyici ve yaklaşık 50.000 sporcunun katıldığı 2020'deki açılış turnuvasının başarısını takiben, RI-Avrupa 2021 sezonu şanını sürdürerek yetenek seviyeleri ne olursa olsun, bölgedeki tüm oyunculara açık olmaya devam edecek.  

Razer Invitational Avrupa, her zamankinden büyük bir şekilde geri dönüyor

14 Ekim- 7 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuva, mobil battle arena shooter oyunu Brawl Stars ile başlayacak. Bunu Fortnite ve Valorant ile birkaç hafta sürecek yoğun bir rekabetçi PC oyun serisi ile devam edecek. 

Razer Invitational Avrupa, her zamankinden büyük bir şekilde geri dönüyor

Razer Esports (EMEA) Başkanı Yann Salsedo, konu hakkında “Razer Invitational kapsayıcı oyunculukla eş anlamlı hale geldi. Dolayısı ile turnuvayı dünya çapındaki oyun topluluklarına daha da yakınlaştıracak şekilde genişletmeye devam etmek bizim sorumluluğumuz. Mobil oyunların hızla büyümesiyle, bu oyuncuların profesyonel düzeyde rekabet etme fırsatına sahip olmalarını sağlamak istedik" diyor. “Daha fazla platform ve daha büyük bir oyun portföyü ile geri dönen RI-Europe 2021, daha çok oyuncuya daha büyük ödüller kazanma fırsatı verirp Avrupa'daki en büyük espor turnuvasının basamaklarını tırmanarak kendileri için bir isim yapma şansı sunarken, esporu besleme ve büyütme vizyonumuzu da temsil ediyor.”

Dört haftalık yoğun savaşlar

Bu yılki RI-Europe, benzersiz küratörlüğünde üç başlıkta yarışmalara ayrılmış dört haftalık ayaklara bölünmüştür. Turnuvalar, mobil platformlarda Brawl Stars ile 14 Ekim 2021'de başlayacak ardından rakipler Valorant ve PC'de Fortnite'da çarpışacak. Her turnuvada 9.000'e kadar yarışmacı Razer ve Intel™'den nakit ve donanım ödülleri için mücadele edecek. Yarışmalar, nakit ve donanımda toplam 20.000 Euro'yu aşan ödüllere kavuşmak için büyük bir finalle sona erecek. Her hafta, ilk iki günü elemeler ve playofflarla geçmek üzere üç günlük turnuva oynanacak ve her Pazar gerçekleşen finallerle oyun zevki zirveye ulaşacak.

Razer Invitational tarih yazıyor

Razer Invitational Season 2020, 22 ülkenin katılımı ve uluslararası düzeyde rekabet etme fırsatına hevesle katılan yaklaşık 60.000 sporcu ile Avrupa, Güneydoğu Asya ve Latin Amerika'daki hayranları büyüleyen büyük bir başarıydı. Dünyanın dört bir yanından katılan 24 milyon izleyici de daha önce adı duyulmamış oyuncuların dünyaca tanınan yarışmacılara dönüşmesini izlerken turnuva hakkındaki heyecanlarını dile getirdiler.  

Razer Invitational Season 2021, daha fazla bölge, daha fazla oyun ve daha fazla oyuncu katılımı ile çıtayı daha da yükseltti. Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Latin Amerika'da son derece başarılı Razer Invitational serilerinin ardından, Razer Invitational – Europe  2021 Razer Invitational 2021 Sezonu takvimindeki dördüncü etkinlik.

RI-Europe 2021 için kayıtlar 28 Eylül'de başlayacak. 14 Ekim 2021'den 7 Kasım 2021'e kadar dört turnuva düzenlenecek ve her turnuva 9.000 oyuncuyu destekleyebilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer Invitational Avrupa, her zamankinden büyük bir şekilde geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×