Razer Nommo V2 duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2023 - 13:14
Razer'ın en yüksek performans, sürükleyici RGB aydınlatma ve kusursuz bağlantı için tasarlanan yeni PC hoparlör serisi Razer Nommo V2 duyuruldu.

Oyuncu aksesuarlarının yanı sıra farklı ürünleriyle de öne çıkan Razer firması yeni bir duyuruya daha imza attı. RGB aydınlatmaya da sahip olan ve yüksek performans hedeflenen Razer Nommo V2 modeli duyuruldu. Hoparlör serisi ile ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Razer Nommo V2 satışa çıktı

Serinin amiral gemisi olan Razer Nommo V2 Pro; THX® Spatial Audio ile güçlendirilen tam donanımlı, tam aralıklı bir hoparlör ve kablosuz subwoofer kombinasyonu sunar. Ek olarak daha fazla atmosfer katmak için arkadan projeksiyonlu büyüleyici Razer Chroma™ RGB aydınlatma ile desteklenmektedir. Seri içerisinde ayrıca kablolu bir subwoofer'a sahip Razer Nommo V2 masaüstü hoparlörü ve güçlü, minimalist bir kurulum için Razer Nommo V2 X versiyonları da bulunmaktadır.  

Nommo V2 Pro

Razer Nommo V2

Nommo V2 Pro, doğal, kristal netliğinde akustik sunan alüminyum fazlı fişlere sahip 3 inç tam aralıklı sürücü gibi sektör lideri özellikleri içinde barındırmasının yanında; aşağı ateşlemeli kablosuz bir subwoofer ile derin, oda titreten bass'lar ve kablo dağınıklığını engelleyen mekaniğe sahip dünyanın ilk PC oyun hoparlör sistemidir. Gerçekten sürükleyici bir oyun deneyimi için oyuncular, arkadan projeksiyonlu Razer Chroma RGB aydınlatma ile savaş istasyonlarının ambiyansını güçlendirebilirler.   

Razer PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, "Bugün oyuncuların masaüstü ses ekipmanlarından ne beklemeleri gerektiğini yeniden tanımlıyoruz" dedi. "Nommo V2 serisi sadece dinlemekle ilgili değil; tamamen deneyimlemek ve kendinizi oyuna kaptırmakla ilgili. İster birinci şahıs shooter oyunlarında düşman ayak izlerini takip ediyor olun, ister en yeni RPG oyununun müziklerinde kaybolun, her iki koşulda da Nommo V2 serisi inanılmaz ilgi çekici görsel-işitsel deneyim sağlamak için en ideal PC oyun hoparlörleri olacak."

Oyuncuların en iyi ses kalitesini deneyimlemesini sağlamak için Nommo V2 Pro, geniş, gerçekçi bir ses alanı sağlayan THX® Spatial Audio ile donatılmış dünyanın ilk masaüstü hoparlör sistemidir. Ayrıca Razer'ın hoparlör serisinde ilk kez Cyberpunk 2077, Monster Hunter Rise: Sunbreak ve ileride bu listeye eklenecek diğer popüler oyunlar için en iyi surround sesi sağlamak amacıyla özel olarak ayarlanmış EQ'ları bulunan THX Game Profiles da dahil edilmiştir.

Razer Kablosuz Kontrol Podu 

Razer Nommo V2

Kesintisiz bağlantı ile rahat kontroller için Razer, Kablosuz Kontrol Pod'unu sunar. Kolay gezinme ve sezgisel kontrol için; döndürülebilir, tıklanabilir kadran ve kaynak düğmesiyle oyuncular ses düzeyi, oynat/duraklat, EQ ve daha pek çok ayarı kontrol edebilecek. Bluetooth ile bağlandıktan sonra, uzun süreli performans için 8 aya kadar da pil ömrü sunar.  

Razer Wireless Control Pod, Nommo V2 Pro ile satılırken, ağustos ayından itibaren Nommo V2 ve Nommo V2 X için ayrı bir aksesuar olarak da satışa sunulacaktır.

Seriyi tamamlayan Nommo V2 ve V2 X

Razer Nommo V2

Razer ayrıca yeni Nommo V2 ve Nommo V2 X'in piyasaya sürülmesiyle Nommo V2 serisini genişletiyor. Her iki hoparlör de iki adet 3 inç tam aralıklı sürücü ve yüksek kaliteli, odayı dolduran bir ses alanı için THX® Spatial Audio ile donatılmıştır. Kablolu bir subwoofer ile donatılmış olan Nommo V2, görüntü ve sese dayalı sürükleyici bir oyun deneyimi için arkadan projeksiyonlu Razer Chroma RGB tarafından desteklenmektedir. Bunun yanı sıra Nommo V2 X, tüm eğlenceniz için doğru ses üretimi ve optimum netlik sağlayan, arkaya bakan bas bağlantı noktalarıyla donatılmış şık, minimalist tasarıma sahip bir 2.0 hoparlör sistemidir. 

Razer Nommo V2 serisi PC, PlayStation, Nintendo Switch ve mobil cihazlarla uyumludur. Oyuncuların oyun deneyimlerini güçlü, konumsal sesle bir sonraki seviyeye taşımalarına olanak tanır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer Nommo V2

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×