Razer Viper V3 Hyperspeed modeli duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.09.2023 - 13:51
Razer en sevilen mouse serilerinden birini yeniledi ve Razer Viper V3 Hyperspeed modelini resmi olarak duyurdu.

Oyuncu aksesuarları konusunda akla gelen firmalardan biri olan Razer, sevilen mouse serisinin yeni modelini duyurdu. Razer Viper V3 HyperSpeed için firmanın vermiş olduğu bilgiler şu şekilde;

Razer Viper V3 Hyperspeed modeli 

Razer'ın espor ve oyun çevre birimlerindeki rakipsiz mirasını temsil eden bu kablosuz oyun faresi hem günümüzün profesyonelleri hem de yeni nesil oyun şampiyonları için özel olarak tasarlandı.

 

Razer Viper V3 Hyperspeed modeli

Ödüllü Viper serisinin bir uzantısı olan Viper V3 HyperSpeed, Razer'ın uzun süredir devam eden "Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından." sloganının vücut bulmuş hali olarak karşınızda duruyor. Razer'ın "Tüm oyuncuları rekabet güçlerini artıracak araçlarla donatma" taahhüdünü yeniden teyit eden bu fare, profesyonel oyun dünyasına önemli bir girişin de temsilcisi oluyor.

E-spor profesyonelleriyle uzun yıllara dayanan iş birliği; Viper V3 HyperSpeed'in optimum destek, kavrama ve konfor sağlayan hassas yapısının ortaya çıkması ile neticelendi. Sonuç olarak; pençe ve parmak ucu kavrama stilleri, minimum parmak yorgunluğu ve hayati komutlara gelişmiş erişilebilirlik için tasarlanmış bir oyun faresi ortaya çıktı.

Profesyonellerin Güvendiği Performans

Razer Focus Pro 30K Optik Sensöre sahip Viper V3 HyperSpeed, sizlere kesin doğruluğu garanti eder. Yalnızca tek bir AA alkalin pille çalışan fare, HyperSpeed kablosuz modunda 280 saatlik şaşırtıcı pil ömrü ile kesintisiz oyun deneyimi sağlar. Razer HyperPolling kablosuz dongle'ı (ayrı olarak satılır) ile gerçek 4000 Hz kablosuz yoklama hızına yükseltme seçeneği sayesinde oyuncular, rekabette kritik mikrosaniye avantajları elde ederler. 

Razer'ın oyun sınırlarını zorlamaya yönelik kararlılığının bir yansıması olan Viper V3 HyperSpeed, hem tecrübeli hem de yükselen yıldızların herkesten önde olmasını sağlar. Profesyoneller tarafından onaylı ergonomisi ve sınıfının en iyisi teknolojilerle donatılmış fare, her oyuncuya en yüksek Razer performansını deneyimleme fırsatını sunuyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2023 09:17
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2023 10:52
Ersin kanka harika bir fareye benziyor. en.merlininkazani.com diye bir site buldum, orada Unity lisans tarifesi değişikliği yaptığı için başının derde girdiği ile alakalı haber var. Unity ile çalışan girişimci gençlerimizi konuyla alakalı buradan uyaralım bence.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Viper V3 Hyperspeed modeli
İlginizi Çekebilir