RazerCon 2.Tur için geri döndü

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.09.2021 - 10:23
Oyuncular için, Oyuncular Tarafından sunulan ve dünyanın ilk karbon nötr yayın etkinliği olan RazerCon'da yeni duyurulara hazır olun.

Razer, bugün RazerCon'un 21 Ekim 2021'de geri döneceğini duyurdu. Yapımcılığını Razer ve ortaklarının üstlendiği Dijital etkinlik dünyanın ilk tamamen karbon nötr canlı yayını olacak. 

RazerCon 2.Tur için geri döndü

Ekim 2020'de, RazerCon'un açılışı, Twitter, Facebook, YouTube ve Twitch'te toplam 250.000 saatten fazla görüntülenip, 175 milyon gösterim ve 1 milyonun üzerinde eşzamanlı izleyicide zirveye ulaşarak hayranlar arasında büyük bir hit oldu. Geçen yılki etkinliğin başarısının ardından RazerCon 2021, 2020 baskısından daha da büyük bir gösteri sunmaya hazırlanıyor ve dünyanın dört bir yanından oyuncular için oyun ve daha fazlasını kutlamak adına eğlence merkezi olarak kalmaya devam ediyor.

İzleyiciler, Razer'ın birbirine bağlı donanım, yazılım ve hizmet ağından heyecan verici haberlere ve özel açıklamalara içeriden erişim ile Razer ekosistemine bağlanacak. Hayranlara ayrıca yaklaşan oyunların özel önizlemeleri, sürpriz konuklar, etkileyici çekilişler ve çok daha fazlası sunulacak. RazerCon 2021, Razer'ın Twitch, Facebook, YouTube ve TikTok dahil olmak üzere sosyal ağ kanallarında yayınlanacak. 

RazerCon 2.Tur için geri döndü

TSİ 18:00'de başlaması planlanan ön gösterinin, açılış konuşması TSİ 20:00'da başlayacak ve saat TSİ 04:00'da sona erecek. Bir başka muhteşem yapımda RazerCon 2021, aşağıdaki alanlarda heyecan verici bir dizi şov sunacak: 

  • Razer CEO'su ve Kurucu Ortağı Min-Liang Tan'ın heyecan verici duyurular ve özel konuk katılımlarıyla dolu önemli bir açılış konuşması.
  • Büyüyen Razer ekosisteminden çığır açan yeni kategorilerin tanıtımı. 
  • Sektör liderleri tarafından sunulacak panellerde duyurulmamış Razer ürünlerinin özel tanıtımları.
  • Razer'dan sektörü değiştiren sürdürülebilirlik girişimleri ve #GoGreenWithRazer'dan güncellemeler hakkında duyurular. 
  • Norton Gaming, Intel, Seagate Gaming ve Microsoft gibi iş ortaklarından merakla beklenen öne çıkan içerikler ve heyecan verici açıklamalar.
  • Larian Studios, Paradox Interactive, 24 Entertainment, Sabre Interactive, ArtCraft, NEOWIZ ve Capcom gibi oyun stüdyolarından heyecan verici önizlemeler ve oyun görselleri. 
  • Son olarak, heyecan verici canlı şovlar ve Razer'ın geniş arkadaş ağından ünlüleri görmeden bu bir kutlama olmazdı.

“RazerCon; hayranlarımıza, ortaklarımıza ve dünyadaki tüm oyunculara teşekkür etme şeklimiz olarak doğdu. Birlikte sektörü ilerletiyor, rekabetçi oyunları geliştiriyor ve eğlenceyi yeniden tanımlıyoruz. Bu benim için kutlamaya değer ve bu yılki RazerCon'da tam da bunu ve çok daha fazlasını yapacağız” diyor Razer CEO'su ve Kurucu Ortağı Min-Liang Tan. "Etkinlik, Razer ve ortaklarımızdan özel duyurular, açıklamalar ve kaçırmak istemeyeceğiniz türden eğlencelerle dolu olacak, bu yüzden bizi takip ettiğinizden emin olun."

RazerCon 2021, Oyun ve Eğlencede Sanal Hedefiniz

RazerCon 2021, herkes için bir şeyler sunarak izleyicileri tempoda tutmak için tasarlanmış heyecan verici bir eğlence sunacak. Oyun stüdyoları Capcom, Tecent ve daha fazlası gibi destekleyici ortaklar sayesinde oyuncular daha önce hiç görülmemiş oyun önizlemelerini dört gözle bekleyebilirler. Etkinlik ayrıca uzun zamandır dost ve rakip olan CouRageJD ve Cloakzy'yi karşı karşıya getirirken Uluslararası Ustalar Anna Rudolf ve Levy Rozman arasında da Atlantik okyanusunun iki kıtasını buluşturan bir satranç mücadelesine sahne olacak. 

Hayranlar, eskiz komedi grubu Viva La Dirt League'in daha önce hiç görülmemiş performanslarını ve oyun motorları, sanal gerçeklik ve müziği kullanarak hazırladığı canlı konser performanslarıyla tanınan Miro Shot ile sahne arkasına geçmeyi dört gözle bekleyebilirler. Bu yeterli değilse oyuncular, dünyanın dört bir yanından video oyunu sanatçılarının yer alacağı ve izleyicilerin unutamayacağı bir gösteri yapacakları bir konsere de davetli olacak. Son olarak, oyun topluluğu arasında hayranların favorisi olan Güney Kore'den DJ Soda, evleri yıkacak ve partiyi sadece RazerCon izleyicileri için özel bir setle kapatacak.

İzleyiciler ayrıca Razer ve ortaklarımızdan heyecan verici ödüller kazanmak için çok sayıda harika yarışmaya ve giveaway'lere katılabilecek. Hayranlar artık RazerCon websitesinden etkinliğe kaydolabilir ve etkinliğe giden giveaway'lere katılabilir.

Carbon Neutral Live Streaming

Bu yılki RazerCon canlı yayını tamamen karbon nötr bir deneyim olacak. Razer, etkinliğe katılan izleyicilerden kaynaklanacak karbon emisyonlarını belirlemek için bir projeksiyon çalışması yaptı. Çalışma, canlı akışın üreteceği karbon emisyonu miktarını tahmin etmek için izleyicilerin coğrafi konumuna, tahmini cihaz güç kullanımına ve internet üzerinden veri aktarımına baktı. Razer, tüm karbon emisyonlarını endüstrinin altın standardı olan Verified Carbon Standard (VCS) karbon değeri ile dengelemeyi taahhüt ediyor ve oyuncu topluluğunun dünyaya zarar vermeyen bir şekilde Razer evrenine bağlanabilmelerini sağlıyor.

Razer, fiziksel etkinliklerin mümkün olmadığı bir zamanda küresel oyun topluluğuna saygılarını sunmak amacıyla RazerCon'u 2020'de pilk defa düzenlemişti. Açılış etkinliği bir milyondan fazla aktif izleyiciyle etkileşime girdi ve çevrimiçi etkinlikler için tamamen yeni bir standart belirledi. Bu yıl, Razer inovasyon serisini sürdürüyor ve karbon nötr akışla çıtayı yükseltiyor. 

Katılımcılar ayrıca gerçek RazerCon atmosferini yansıtmak adına görsel-işitsel bir ziyafete tanık olacaklar. Etkinlik, sonsuz animasyonlu aydınlatma efektleri oluşturmak için 16,8 milyon renk içeren tescilli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi olan reaktif Razer Chroma RGB aydınlatma (patent bekleniyor) tarafından desteklenecek. İzleyicilerin, gösteri sırasında Razer donanımlarını açmaları ve özellikle sondaki müzik performansları sırasında Razer Chroma özellikli cihazlarının yayınla senkronize olmasını izlemeleri önerilir. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
RazerCon 2.Tur için geri döndü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×