Razer'dan Battlefield 3'lü tanıtım videosu

Murat Sağlam
Murat Sağlam 1.06.2011 - 15:36
Dice ile Razer iş birliğinden bir video doğdu
Razer firmasını bilirsiniz. Oyuncular için özel olarak ürettikleri donanımlarla piyasanın belki de en iyi mouse, klavye, oyun kulaklıklarına sahipler. Şimdi ise son olarak DICE ile bir anlaşma yaptıkları ve bunun için de yakında bir açıklama geleceğini belirttikleri bir tanıtım videosu yayımladılar. İşte Razer ile Battlefield 3 birlikteliği videosu:

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer'dan Battlefield 3'lü tanıtım videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×