Reaper of Souls'a nasıl hazırlanmalı?

Reaper of Souls'a nasıl hazırlanmalı?

Can Arabacı
Can Arabacı 30.12.2013 - 11:45
Artisan'lar ek pakette hangi malzemeleri kullanacak?
Diablo III: Reaper of Souls geçtiğimiz haftalarda öğrendiğimiz üzere 25 Mart 2014'te bizlerle olacak. Tonla oyun mekaniğinde değişiklik yapacak olan ek pakette Artisan'larımızın kullandığı malzemelerde de çeşitli farklılıklar olacak. Buna göre şimdiden hazırlık yapacak olanlar hangi malzemeleri toplamalı, hangilerini satmalı peki?

Diablo III PTR'dan ve betadan yaptığı yayınlarla ünlü KageKaze adlı Youtube kullanıcısı tam da bu soruları cevaplayan bir video hazırlamış. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:İzlemeye üşenenler için not: Elinizdeki bütün mavi materyaller Exquisite Essence, bütün sarı materyaller ise Iridescent Tear'a dönüşecek. Artık 1000'li gruplar halinde bir araya toplanabilen bu materyallere ek olarak normal beyaz eşyalar da yeni eşyalar yaratmada kullanılacak.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 09:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×