Reaper of Souls'la buluşma tarihimiz belli oldu!

Can Arabacı
Can Arabacı 20.12.2013 - 11:44
Biz demiştik...
Belki hatırlarsınız, yaklaşık 1 hafta önce yaptığımız bir haberde Diablo III: Reaper of Souls'un çıkış tarihinin 25 Mart 2014 olabileceğinden bahsetmiştik. Bugün ise tahminlerimizin tuttuğunu ve gerçekten de oyunun çıkış tarihinin 25 Mart 2014 olacağının müjdesini aldık.

An itibariyle Reaper of Souls eklentisinin standart versiyonu 39.99€, Digital Deluxe versiyonu ise 59.99€'dan olmak üzere Battle.net Shop'tan satışa sunuldu.

Standart versiyonu oyunun sadece kendisini içerecek, onu zaten biliyoruz. Peki ya Digital Deluxe versiyonunda neler olacak?

Reaper of Souls'la buluşma tarihimiz belli oldu!
Diablo III için Transmogrify yapabileceğiniz miğferler ve silahların yanı sıra, maceralarınızda yanınızda eşlikçi olarak bulunacak "Spectral Hound" minion'u bu versiyonla birlikte gelecek.

Reaper of Souls'la buluşma tarihimiz belli oldu!
World of Warcraft için Digital Deluxe/Collector's Edition'la birlikte gelecek olan Treasure Goblin pet'i bir süre önce oyunun dosyaları arasında zaten bulunmuştu.

Reaper of Souls'la buluşma tarihimiz belli oldu!
StarCraft II ise yine her zamanki gibi portrelerle yetiniyor. Bu seferki portreler her iki cinsiyetten de Crusader'ı temel almış.

Digital Deluxe'un bu ekstralarına ek olarak, eğer Collector's Edition alacak olursanız Malthael mouse pad'i, konsept kitabı ve Sahne Arkası DVD'si/Bluray'i sizleri bekliyor olacak. Collector's Edition'ın fiyatı ise 79.99€ olarak belirlenmiş.

Eğer Reaper of Souls'la birlikte Diablo'ya dönmekte kararsızsanız ve ne beklemeniz gerektiğini bilemiyorsanız geçtiğimiz haftalarda yaptığımız Beta İncelemesi'ni buradan okuyabilirsiniz.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 03:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Reaper of Souls'la buluşma tarihimiz belli oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×