Reaper of Souls'un çıkış tarihi sızdı mı?

Reaper of Souls'un çıkış tarihi sızdı mı?

Can Arabacı
Can Arabacı 9.12.2013 - 11:03
Diablo'ya dönüşümüze tahminimizden az kalmış olabilir!
"Diablo III'e geri dönmeli mi, dönmemeli mi?" sorularımıza yanıt olacak Reaper of Souls paketinin çıkış tarihi konusunda Blizzard ketumluğunu korumaya devam ediyor. Ediyor etmesine ancak dün akşam itibariyle Reddit'e sızan bir mesaja inanacak olursak, Blizzard'ın Rusya forumlarındaki bir topluluk yöneticisi çıkış tarihini "yanlışlıkla" ağzından kaçırmış olabilir!

Forumda dönen mesajlara göre oyunu satın almakla ilgili sorusu olan bir oyuncuya "Evet, oyunu şu an satın alabilirsiniz, ancak 25/03/14 tarihinde aktif olacak." yanıtını veren topluluk yöneticisinin sözlerinin ciddiye almamızı sağlayan iki güçlü kanıt var:

Birincisi, Reddit'teki bazı kullanıcıların onayladığına göre oyun gerçekten de Battle.Net Store'da gözüktü, ancak satın almaya çalıştığınızda hata veriyordu ve apar topar yayından kaldırıldı. İkincisi ise 25 Mart tarihinin Blizzard'ın Auction House'u kapatacağını açıkladığı tarihten tam 1 hafta sonraki Salı gününe denk geliyor oluşu. (Blizzard oyunlarını genelde Salı günleri piyasaya sürüyor)

Tabii ki bu haberin yanlış çıkma olasılığı her zaman için mevcut, ama bana kalırsa 25 Mart ve onu izleyen haftalar için takvimimizi şimdiden boşaltmakta fayda var.

Reaper of Souls'un çıkış tarihi sızdı mı?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 21:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×