Recep İvedik 7 yayın tarihi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.11.2022 - 14:28
Disney+ üzerinden yayınlanacak olan ve bir süre önce çekimleri tamamlanan serinin yeni filmi Recep İvedik 7 yayın tarihi belli oldu.

Sevin ya da sevmeyin ülkemizde gişe rekortmeni olmayı başaran Recep İvedik serisinin yeni filmi için geri sayım başladı. Bir süre önce çekim aşaması tamamlanan ve Disney+ platformuna özel olacağı açıklanan Recep İvedik 7 gösterim tarihi platformun sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Filmin yeni bir posteri ile birlikte 9 Aralık'ta yayınlanacağı da duyuruldu.

Recep İvedik 7 yayın tarihi 9 Aralık olarak açıklandı

Recep İvedik 7 ilk olarak Mart ayında Şahan Gökbakar tarafından duyurulmuş ve yaz aylarında çekimleri AyvalıK'ta gerçekleşmişti. Son olarak Afrika'da yer alan Recep İvedik bu yeni filmde şehir hayatından bunalarak köy evine yerleşeceği açıklanmıştı. Filmin yayınlanan yeni posteri ve detayları şu şekilde;

Recep İvedik 7 yayın tarihi belli oldu

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filmi çok yakında sadece Disney+’ta yerini alacak. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmde Şahan Gökbakar'a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. 

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde; şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 11:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 15:53
Ciddi ciddi Disney aracılığı ile dünyaya rezil edecek Şahan Türkiyeyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2022 11:03
Bursa bülbülü de şubatta disney + ta olacak...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2022 19:05
yangını tiye almış aslında ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2022 18:05
Eskiden her seride Recep ivediğin yanındaki yan karakter değişirdi.. Şimdi her seride Nurullah yan karakter oldu.. Bence artık farklı bir yan karakter olmalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Recep İvedik 7 yayın tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×