Red Dead Online Blood Money güncellemesi duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 8.07.2021 - 00:43
Resmi Rockstar Games YouTube kanalında beliren bir fragman ile yeni Red Dead Online Blood Money güncellemesi duyurulmuş bulunuyor.

Bir Red Dead Online Blood Money güncellemesi, bugün Rockstar Games resmi YouTube kanalında beliren bir fragman ile duyuruldu. Rockstar Games, Red Dead Online Blood Money içeriğinin 13 Temmuz'da çıkacağını ve tabii ki bunun şerefine Red Dead Online'a yeni haftalık bonuslar getirdiğini bildirdi.

Red Dead Online Blood Money güncellemesi geliyor

13 Temmuz'da çıkacak olan güncellemede Rockstar'ın fragmanda bizlere sağladığı bilgilere göre çeşitli soygunlar ve kirli işler içerecek. Rockstar Games resmi YouTube kanalının bugün paylaştığı fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Red Dead Online'ın günlük aktif olarak ortalama 3500 oyuncusu bulunuyor. Doğal olarak bu rakamlar Rockstar'ı tatmin etmemişti ve 1 Aralıkta ilk defa Red Dead Redemption 2'den ayrı olarak satılıp, süreli olarak uygun bir fiyattan çıkan Red Dead Online hala GTA Online'ın yakaladığı kitleyi yakalayamamış durumda. Oyuncular Red Dead Online'ın dünyasını ne kadar boş bulsa da Rockstar Games, bu dünyayı çeşitli güncellemeler ile doldurmaya ve daha sevilir hale getirmeye çalışıyor diyebiliriz.

Red Dead Online Blood Money güncellemesi duyuruldu

Red Dead Online'da arkadaşlarınız ile toplanıp sizlere sunulan açık dünyada vakit geçirebilir veya görevler ile ilerleyerek keyifli saatlere imza atabilirsiniz. İlk çıkışında indirimli bir şekilde 40 TL'den çıkan Red Dead Online'ın üstündeki o büyük indirim kalkmış bulunuyor; fakat Steam Yaz İndirimleri devam ederken Red Dead Online'ı buradan %50 indirimli bir şekilde 79.50 TL'ye satın alabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 04:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2021 20:48
Red Dead Online'ın hali gerçekten beni üzüyor. Bu kadar iyi mekanikleri ve potansiyeli olup da bu kadar yanlış yönetilemez bir oyun. GTA Online'a yaptıkları yatırımın üçte birini RDR Online'a yapsalar bile şahane olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 8.07.2021 18:39
Online kısmı BOMBOŞ.. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 17:14
Aylarca düzenli bi güncelleme gelmedi, arkadaşların ile şu ana kadar beraber yapabileceğin bir etkinlik yok. Gta getireceği güncellemenin birazcığını rdr ye verse çok çok dolu bi oyun olurdu..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 08:43
boş olduğu kadar anlaşılmaz bir arayüze sahip. online getirdikleri 3 adet tekli senaryodan birini bile bulamadım illa netten mi araştırıp bulacağız herşeyi.
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2021 16:24
birseyi bulamniza gerek yok online a girince sunlar eklendi suradan erisebilirsiniz diye yaziyor sol ust de
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Online Blood Money güncellemesi duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×