Red Dead Redemption 2 için birden fazla özel sürüm geliyor

Red Dead Redemption 2 için birden fazla özel sürüm geliyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 7.05.2018 - 14:41
Oyunu bekleyenler için seçenek sayısı artıyor.

Rockstar Games, ellerinden çıkan vahşi batı temalı son bombası Red Dead Redemption 2 için birden fazla özel sürümün piyasada yer alacağını doğruladı.

Red Dead Redemption 2 için en az iki sürüm görebiliriz

Bildiğiniz gibi Rockstar, genellikle oyunları için özel baskılar ve sürümler çıkarmıyor. Ancak bu sefer Red Dead Redemption 2’ye özel en az iki özel sürüm görme ihtimalimiz var. Normalde özel sürümler genelde dijital, bazen de fiziksel  olarak oyuna küçük eklemeler içeren daha pahalı sürümler olarak piyasada yer alıyor. Tıpkı Ubisoft’un oyunlarında genelde yaptığı gibi posterler, figürler veya oyun içerisinde dahil olacak bir ek paket olarak oyuna yansıyor.

Rockstar, özel sürümler ile ilgili geçen hafta oyunun yeni ekran görüntülerini gösteren bir blog gönderisinin sonuna küçük bir ipucu bıraktı. Tabii ki söz konusu özel baskılar ve genel olarak Red Dead Redemption 2 ile ilgili daha fazla bilgiyi Haziran ayında gerçekleşecek E3 fuarı ile birlikte öğrenebiliriz.

Sonuç olarak Sony, söz konusu özel sürüm ve ek paketler ile ilgili gerekli açıklamayı Rockstar temsilcilerine bırakmış gözüküyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×