Red Dead Redemption 2 için Thor'un çekici modu yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.12.2019 - 11:39
Yeni mod oldukça ilginç.

Red Dead Redemption 2 PC platformuna çıktığından bu yana mod geliştiricileri boş durmuyor. Şimdi ise oyun için yeni bir mod daha yapıldı. Marvel hayranlarını yakından ilgilendiren bu mod, oyuna adeta Thor'un çekicini ekliyor. Oyunda bulunan fırlatılabilir Tomahawk baltasına efekt ve ekstra hasar ekleyen mod, yıldırım düşürmemize imkan sağlıyor. Oyunun dengesini bozan bu mod sayesinde trenleri bile ateşe verebiliyorsunuz. İlgili Tomahawk modunu Nexus Mods üzerinden indirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2'nin PC sürümü için Thor'un çekici modu yapıldı

Diğer bir yandan geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2 için zombi modu yayınlandığını da belirtelim. Ürkütücü bir yapıda olan oyunun zombi modu 2010 yılında piyasaya sürülen Red Dead Redmeption'ın, Red Dead Redemption: Undead Nightmare genişleme paketine de benziyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir başka Red Dead Redemption 2 modu Joker de şu an oyun için yapılan modlar arasında en çok indirilenler listesinde yer alıyor. Tüm modları Nexus Mods üzerinden indirebileceğinizi belirtelim. PC platformuna özel olan bu modları konsol platformunda maalesef kullanamıyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2019 17:00
Bir oyuna yapılabilecek en büyük kötülük pc ye çıkartmaktır işsiz amaçsız pc oyuncularının saçmalıkları ?????>?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2019 14:33
Çok iyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2 için Thor'un çekici modu yapıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×