Banner Resmi

Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.10.2018 - 10:43
Oyunu taksitle de alabilirsiniz

İnceleme puanları ile birlikte rüşdünü de ispat eden Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi. Son yılların en iyi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2'nin sitemizde yer alan incelemesine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

İşte oyuncuların merakla beklediği ve bugün itibari ile resmi çıkışını yapan Red Dead Redemption 2, Playstore'un oyun kütüphanesine de eklendi. Oyunun Playstore'daki satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir ve oyunu 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Overgame ile Playstation 4 oyunları, aksesuarları konusunda anlaşmaya varan Playstore, bu oyun ve ürünlerin satışını da yapıyor. Müşteriler Playstore'dan satın alacakları Overgame kuponları ile birlikte Overgame web sitesi üzerinden fiziksel ürünleri alabilecekler. Bu sistem sayesinde oyuncuların bu ürünleri internet faturasına 12 aya kadar taksit imkanından yararlanarak alabiliyorlar. 

Overgame ile Playstation 4 oyunları, aksesuarları konusunda anlaşmaya varan Playstore, bu oyun ve ürünlerin satışını da yapıyor. Müşteriler Playstore'dan satın alacakları Overgame kuponları ile birlikte Overgame web sitesi üzerinden fiziksel ürünleri alabilecekler. Bu sistem sayesinde oyuncuların bu ürünleri internet faturasına 12 aya kadar taksit imkanından yararlanarak alabiliyorlar. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 21:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2018 16:09
Xbox içinde olsa keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2018 10:58
aslında güzel bir uygulama ama ne biliyim oyun biter üstünden kaç ay geçer hala taksitini ödemek biraz koyar gibi geliyor.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2018 10:59
Birşeyi de beğenin arkadaş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2, Playstore kütüphanesine eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×