Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması yakında

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.05.2020 - 17:06
Uzun süredir üzerinde çalışılan Red Dead Redemption 2 Türkçe yamasının 'lik kısmı geride kaldı. RDR2 Türkçe yama çalışması çok yakında bizlerle olacak.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama çalışmasında artık son düzlüğe girildi. Büyük bir ekip tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan yama projesinin %81'lik kısmının geride kaldığı belirtildi. Çeviri işlemi planlandığı gibi giderse yama çalışması çok yakında bizlerle olacak.

Bildiğiniz gibi bu tarz oyunlarda İngilizce bilgisi oldukça önemli oluyor. Her ne kadar hikaye işleyişi rahat bir şekilde anlaşılsa bile diyaloglarda kaçırdığımız bir cümle, önemli konuşmalar ya da kilit kelimeler oyun keyfini de bir o kadar baltalayabiliyor. Yani oynadığımız yapımları, İngilizcemiz iyi bile olsa kendi dilimizde deneyimlemek ve tamamen anlayarak oynamak oldukça önemli. Red Dead Redemption 2 gibi büyük bütçeli ve hikaye anlatımı oldukça önemli olan oyunlarda, bu durum çok daha önemli.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama nasıl indirilecek?

Daha önce birçok projeye imza atan Anymous Çeviri grubu bir süredir RDR2 Türkçe yama projesi üzerinde çalışıyor. 2milyona yakın kelime ve 650 bin satırdan oluşan çeviri için 50 kişilik bir ekibin çalıştığı da yama ekibi tarafından belirtilmiş. Oyundaki hikayenin gidişatı, diyaloglar ve ekstra görevler derken çalışma tamamlandığında Türkçe yama konusundaki en büyük işlerden birisi de olacak. Ekipteki tüm çevirmenleri şimdiden tebrik ediyoruz.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama çalışma sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması yakında

Red Dead Redemption 2 hakkında

GTA serisi dışında L.A. Noire ve Bully gibi oyunlar ile birlikte büyük bir hayran kitlkesine sahip olan Rockstar games imzasını taşıyor. Red Dead Redemption 2, hikaye olarak oyuncuları ilk oyunun öncesine götürüyor.

Amerika, 1899. Kanun adamları son haydut çetelerini avlarken vahşi batı döneminin sonu başlamıştır. Teslim olmayanlar veya direnenler, öldürülür. Western kasabası Blackwater'da kötü sonuçlanan bir soygundan sonra, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmak zorunda. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcıları hevesle peşlerine düşmüştü. Çetenin hayatta kalabilmek için Amerika'nın engebeli toprakları boyunca soygun, hırsızlık ve dövüş ile ilerlemesi gerekli. Derinleşen bölünmeler çeteyi parçalara ayırma tehdidi doğururken, Arthur kendi idealleri ile kendisini büyüten çeteye sadakati arasında bir seçim yapmalı.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2020 07:28
PlayStationada gelicek mi bu yama ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2020 23:20
test aşamasına geçti
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2020 09:55
valla çıksın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2020 01:14
PS4 çıkacak mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2020 15:52
cıksın artıkkk
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması yakında

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×