Red Dead Redemption 2'nin beklenen videosu geldi!

Red Dead Redemption 2'nin beklenen videosu geldi!

Furkan Güler
Furkan Güler 28.09.2017 - 17:32
Rockstar Games yine mükemmel bir oyun ile karşımıza çıkacak.

Geride bıraktığımız aylarda sürpriz bir duyuru ile oyuncuların karşısına çıkan Red Dead Redemption 2'nin beklenen videosu geldi. Yayınlanan videoda Red Dead Redemption 2'nin dünyasına yakından bakma şansı yakalıyoruz. Oynanış anlamında ilk oyuna göre geliştirmelerin olacağı tahmin edilen oyunun yayınlanan yeni videosu, tahminlerin doğru çıktığını gösteriyor. Yayınlanan hikaye fragmanında kanun kaçağı Arthur Morgan'ın hikayesine değiniliyor. Ayrıca Morgan'ın, Dutch'ın çetesi olan Van der Linde ile olan bağlantısı, hikayenin arka planına göndermeler yapmakta. Fragmanda yer alan çeteden bahsedersek, ilk oyunu oynamayanların keyfini biraz kaçırabiliriz. Bu yüzden bu kısmı es geçsek daha doğru olur.

Hatırlayacağınız üzere ilk fragmanda yedi adet karakterin bir arada at sürdüğünü görmüştük. Ancak bu videoda geri kalan karakterler gösterilmiyor. Yan ve ana karakterlerin olduğu videoya bakılırsa, soluksuz bir macera bizi bekliyor diyebiliriz. Şahsen videoda yer alan tren ve banka soygunlarını oynamak son derece zevkli olacaktır. Ayrıca Rockstar Games'in yeni grafik motoru ile geliştirilen oyunun muazzam gözüktüğünün altını çizmek istiyorum.

Red Dead markasına yeni bir oyun geliştirmek yerine direkt olarak Red Dead Redemption 2'yi geliştirme kararı alan Rockstar Games, muhtemelen ilk oyunda ortaya koyduğu kalite çıtasını devam ettirecek. Geride bıraktığımız konsol neslinin en çok satan oyunlarından bir tanesi olan Red Dead Redemption'ı, satış anlamında Grand Theft Auto 5 ve Grand Theft Auto 4'ten sonra en başarılı oyun olarak kabul edebiliriz.

Red Dead Redemption 2 ne zaman çıkacak?

Önümüzdeki bahar aylarında çıkmasını beklediğimiz bir oyunla, son dakika bir değişiklik olmazsa Nisan ya da Mayıs 2018 gibi buluşacağız. Diğer bir yandan Red Dead markası, Grand Theft Auto markasının ardından Rockstar Games'in ortaya koyduğu en iyi seri olarak gösteriliyor. GTA 5'in kaymağını oldukça uzun süredir yiyen geliştiriciler, yeni Red Dead Redemption 2'ye aynı GTA Online benzeri bir çevrimiçi mod ekleyeceğini daha önceden duyurmuştu. Red Dead Online adı ile oyuna eklenmesi planlanan bu mod sayesinde muhtemelen GTA Online'da olduğu gibi özel görevlere ve ekip olarak soygunlara çıkacağız.

Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 20:40
Türkçe alt yazı olmalı mutlaka.
Bununla ilgili haber var mı acaba ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 09:50
John'un oğlu Jack olacak sanmıştım. Neyse bakalım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 09:41
e rdr 1 remastered nerede ???
Kalan Karakter : 300 Gönder
129912994
129912994 28.09.2017 19:33
gta5 teki soygun muhabbetini alip kovboylara uygulayacaklar gibi duruyor. yaratıcı bi fikir degil ama tutar :)
Polack47
Polack47 29.09.2017 09:33
Bana da öyle geliyor. Gta'ya o kadar çok farklı güncelleme geldi ki, daha nasıl fikir bulacaklar bilmiyorum. Umarım Rockstar da birbirinin kopyası şeyler yapmaya yönelmez. Şu an tek temennim o
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 09:23
pc ağlıyordu, yapma diyordu, dur diyordu..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×