Red Dead Redemption Game of the Year!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.08.2011 - 14:27
Vahşi Batı'da vahşi kan akıtmaya devam
Rockstar Games'in ünlü oyunu Red Dead Redemption, BBFC'nin listesine göre "Game of the Year" versiyonu ile çıkacak gözüküyor. Derecelendirme kurulunun listesinde çıkış tarihi 16 Eylül olarak belirtilirken, Undead Nightmare DLC'si de bu versiyona dahil duruyor. 

Red Dead Redemption Game of the Year!
Sitemizde yer alan haberde de kısa bir süre önce Red Dead Redemption'a, The Myths and Mavericks isimli bedava eklentinin geleceği duyurulmuştu. Bu eklenti çoklu oyuncu modu için yeni mekanlar ve karakterler içeriyor ve eylül ayı içinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bedava DLC'nin Game of the Year versiyonunda yer alıp almayacağı da BBFC'nin listesinde belli değil.
Yorumlar 109
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 01:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption Game of the Year!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×