Red Dead Redemption Remastered Amazon üzerinden listelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.11.2020 - 14:58
Uzun süredir dedikoduları devam eden Red Dead Redemption Remastered sürümü bu sefer de Amazon üzerinden listelendi.

Red Dead Redemption Remastered için uzun süredir dedikodular devam ediyor. Serinin hayranlarının görmek istediği sürümlerden biri olduğunu söyleyebileceğimiz ilk oyunun yenilenmiş sürümü bu sefer de Amazon tarafından listelendi. Dünyanın en büyük satış sitelerinden biri olan Amazon, listelediği oyunu kısa bir süre sonra ise kaldırmış. Yine de Google tarafından bu listelenmenin hala durduğunu görüyoruz.

Red Dead Redemption Remastered bir kez daha ortaya çıktı

Listelemeyi kaldıran Amazon buna rağmen Google tarafından cashelenmiş durumda. Arama sonuçlarına bakıp ilgili linke tıklandığımızda ise Red Dead Redemption Game of the Year Edition, Last of Us 2 ve 10 Aralık'ta çıkacak olan Cyberpunk 2077 gibi oyunların listelendiğini görüyoruz. Google aramasında Red Dead Redemption Remastered sürümünün 10 Aralık'ta çıkacağı ve 49$ fiyat etiketine sahip olacağı da listelenmiş.

Red Dead Redemption Remastered Amazon üzerinden listelendi

Tabi bu durumun Amazon'un yaptığı bir hatadan kaynaklanma olasılığı da oldukça yüksek. Sonuçlarda aynı tarihte çıkacak olan Cyberpunk 2077'nin listelenmesi bunun en büyük göstergelerinden birisi. Yine de firmanın oyunu bu şekilde listelemesi ve sonradan yayından alması bazı ihtimalleri de akıllara getirmiş oluyor. Konu ile ilgili Rockstar Games'ten bir açıklama ise henüz gelmedi. Açıkçası RDR2 grafikleri ile ilk oyunun karşımıza çıkma hayalinin bile bizi heyecanlandırdığını itiraf etmemiz gerek. 

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 18:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 03:35
Rdr 2 grafiklerinde ilk oyun karşına çıkamaz bu mantiken imkaksiz çünkü remestered yazıyor. Rdr 1 remestered grafik olarak rdr2nin bir jenerasyon gerisinde. Ben ikisininde hayranıyım bu başka bişey sadece bu tarz haberleri yazanlar biraz daha dikkatli mantikli yazmali
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 23:25
Yerli ve milli oyun oynayın. Yabancı oyunlara para vermeyin. Devlet sırf bunu almayın diye vergi koyuyor..aynı şekilde yerli konsol alın. Mesela Xbox yerine yerli alin. Sırf bunlara boşuna para vermeyin diye ek vergi koyuyor. İşte bu. Oh yeah.
taylanz
taylanz 26.11.2020 04:40
Adam yerli alın diyor işte neyinde kusur buluyorsunuz??!

Bugün bir PS5, XBOX bilmem ne alıp kefereyi zengin edeceğinize Kamil S5 alsanız hem ülkede oyun sektörü gelişir.
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 15:44
Adam haklı beyler ve bayanlar. Oyun oynuyacağınıza keyif çayı içip boş zamanlarınızda roket üretin. Sanat manat boş işler para kazandırmaz.
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 12:26
yerli konsolu bi anlatsana bana kardeş
Kalan Karakter : 300 Gönder
TommyAngelo
TommyAngelo 23.11.2020 09:07
Yapmaz ise salaklık yapar. RDR2'den John M. yüzü var, harita var. Zaten bir pc oyuncusu olarak oynayamamıştım umarım yapar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 08:47
Bende çocukluğma remastered istiyorum be usta bakalım yeniliyebilecekmisiniz : (
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 23:18
Aga birkaç programla şu an oyun oynanabilir durumda zaten PC de. Sorun çok çok üst sistem istemesi (optimize değil diye) Aksi halde çatır çutur oynatıyor yani. Remastered güzel gider buna. Olursa mükemmel olur. Modla falan dokular da adam edilir uf uf yani, sağlam olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Redemption Remastered Amazon üzerinden listelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×