Red Dead Undead Nightmare için yeni video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 12:07
Vahşi Batı'yı da zombiler sardı
Son yıllarda bir zombi furyasıdır gidiyor, bayağı da ilgi çekiyor doğrusu. Bu fırtınanın etkisinden nasiplenmek isteyen oyunlardan bir tanesi de Red Dead: Redemption oldu. Açık dünya aksiyon türünde başarılı işler çıkaran yapım, Rockstar San Diego'nun geliştirdiği yeni DLC paketi sayesinde yepyeni bir kimliğe bürünecek. Undead Nightmare'ın çıkış tarihi henüz belli değil, ancak oyuncuları şimdiden heyecanlandırdığı kesin. Paket için yeni bir video yayımlandı. İyi seyirler.Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Dead Undead Nightmare için yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×