Red Faction 2 E3'te gösterimde

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
THQ firması Red Faction 2 adlı
THQ firması Red Faction 2 adlı FPS oyununun detaylarını E3 fuarında vereceğini belirtti. Oyun ilkinin hikayesinin üzerinde kurulu olacak ve ilkinde olduğu gibi Geo-Mod motoru üzerine kurulacak yani çevre deforme edilebilir olacak. Ayrıca yeni multiplayer modlar da olacak. Yapımcılar Geo-Mod üzerinde gözle görülebilir geliştirmeler yapıldığınu ve yeni oyun modları eklendiğini belirtiyorlar. Ayrıca oyuncular oyun dünyası ile olan ilişkilerinin yanında ayrıca hikayeye de yçn vereceklerini belirttiler. PS2 için de hazırlanacak olan oyun bakalım nasıl olacak?...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Faction 2 E3'te gösterimde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×