Red Faction: Battlegrounds'un ilk videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 13:12
İndir ve yok et
THQ, Red Faction serisinin yeni üyesi Red Faction: Battlegrounds'un ilk videosunu yayımladı. Bolca aksiyonun yaşanacağı bu yeni yapımda, Mechs, Tanks, Rovers ve diğer sınıfları kontrol edebileceğiz. Xbox Live ve PSN  üzerinden dijital olarak indirilebilecek olan yapım, Mars'ta savaş seslerinin bitmeyeceğini işaret ediyor. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Faction: Battlegrounds'un ilk videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×