Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered PS Store ve Steamde çıktı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 4.07.2018 - 11:58
Red Faction Guerrilla yeniden

Yapımcılığını Volition ve KAIKO'nun üstlendiği Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered çıkışını yaptı. Oyun Steam ve PS Store'da yerini aldı. Red Faction Guerilla'nın elden geçirilmiş versiyonu olan Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered'ı, eğer orijinal oyunun sahibiyseniz Steam üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered çıktı

Red Faction Guerilla 2009 yılında çıkış yapmıştı. Orijinal oyunun grafikleri, kaplamaları ışıklandırmaları iyileştirilen ve doğal 4K desteği eklenen yeni sürümü Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered bugün itibariyle PS Store ve Steam üzerinde çıkış yaptı. Eğer Steam üzerinden orijinal oyunun sahibiyseniz Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered'a bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Orijinal oyunun sahibi değilseniz oyun şu anda Steam'de, yüzde 50'lik yaz indirimiyle birlikte 15,50 TL'ye satılıyor. Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered PlayStation Store'da ise 89 TL'ye satışa çıkmış durumda. Elden geçirilen Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered'da, yıkım tabanlı bir oynanış dinamiği sunuluyor. Açık dünyada hızlı tempolu bir macera sunan Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered'ta baskıcı Earth Defense Force ile özgürlük mücadelesine girişiyoruz. Yıkım mekaniklerini taktiksel avantaja çevirmeye çalıştığımız oyunun yayınlanan çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 20:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2018 19:01
Xboyx stoyda da çıkyı :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered PS Store ve Steamde çıktı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×