Remedy Entertainment, yeni oyunlarından bahsetti

Onur Güner
Onur Güner 30.12.2016 - 15:38
Project 7 her ne ise, muhteşem geliyor!
Finlandiya kökenli dünyaca ünlü oyun geliştirici şirketi Remedy Entertainment, yeni oyunları hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Quantum Break, Agents of Storm, Alan Wake's American Nightmare, Death Rally, Max Payne serisi ve Alan Wake ile tanıdığımız ve şu anda CrossFire 2'nin geliştirilmesine yardım eden Remedy Entertainment, yeni projesi Project 7 hakkında Polygon editörleriyle keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Hali hazırda şirketin bir oyun geliştirdiğini biliyoruz ancak o oyunun ne olduğu konusunda kimsenin fikri yok. Ama şirketin eski serilerinden bir oyun olmadığı da aşikar.

Remedy Entertainment, yeni oyunlarından bahsetti
Şirketin önemli ekibinde görev alan geliştirici Mikael Kasurinen gerçekleştirdiği röportaşında, Project 7'nin içerisinde çevrim içi eşli oyuncu öğelerinin de bulunacağını söyledi. Oyunda olacak görevleri muhtemelen arkadaşlarımızla beraber yapabilecek ve daha keyifli vakitler geçirebileceğiz. Ünlü geliştirici Mikael'e göre oyunda Alan Wake ve Quantum Break'den de bazı özel elementler yer alacak. Röportajına devam eden Mikael Kasurinen, ''Yeni bir oyun geliştirmeye başladığımızda ilk olarak düşüncelerimiz arasında çok oyunculu mod yer almıyor. İlk odaklandığımız düşünce, oyunda oluşturabileceğimiz konsept ve oyuna eşsiz nasıl elementler yerleştirebiliriz oluyor. Project 7'de açık dünya yapısına sahip eşli oyuncu özelliği taşıyacak bir oyun olacak.'' açıklamasında bulundu. Yani Project 7'nin bu özelliklerine bir de Remedy'nin kalitesi eklenince gerçekten bizleri muhteşem oyun bekliyor.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 14:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2017 16:30
yapın alan wake 2 takenlar insanlara karşı multiplayer.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2017 17:59
Alan Wake AN çok iyiydi. PS için de çıkar inşallah
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2016 23:21
Bırak Allah'ını seversen, işleri ortada! Optimizasyon özürlüsü, hatta spastik işler çıkarıyor ayı oğlu ayılar, kimse de laf etmeyince götleri kalkıyor iyice!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alicenko
Alicenko 30.12.2016 22:58
Neye hype lancagimi bilemedim quantum break gibi biseye mi max payne gibi biseye mi
Kalan Karakter : 300 Gönder
UçanBezelye
UçanBezelye 30.12.2016 20:27
abi bu remedy yemin ediyorum hayatımda gördüğüm en iyi oyun firmalarından biri hele o MAX PAYNE... :')
Kalan Karakter : 300 Gönder
Remedy Entertainment, yeni oyunlarından bahsetti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×