Remedy, Kinect'le ilgili programcı arıyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 17.11.2010 - 13:26
Alan Wake 2 yolda mı?

Remedy, bizlere Max Payne serisini kazandıran firmadır. Bu yıl ise Alan Wake oyununu sadece Xbox 360 konsoluna çıkarmışlardı.

Remedy, kendi resmi web sitesinde açıtığı bir iş ilanında Xbox 360 için geliştirilmekte olan bir AAA (Yüksek kalitede,büyük bir proje anlamında) oyun için Kinect programcısı arıyor. Bu programcının işi Remedy'nin grafik motorunu (Alan Wake motoru olabilir ?) Kinect ile uyumlu çalışabilir hale getirmek. Tabi resmi bir Alan Wake 2 açıklaması henüz yok. Remedy, daha önceden Alan Wake 2'yi yapmak istediklerini belirtmişti.Ancak yepyeni bir oyun da olabilir. Şu an bildiğimiz Remedy'nin Microsoft ile olan ortaklığının devam ettiği ve Kinect'e odaklandığı.Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Remedy, Kinect'le ilgili programcı arıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×