Renegade X, Açık Betaya geçiyor...

Can Arabacı
Can Arabacı 21.01.2014 - 10:20
C&C hayranlarına müjdeli haber!
Sürekli izometrik olarak kuş bakışı gördüğümüz bir dünyaya kendi gözümüzden bir bakış atmamızı sağlamasıyla bugün bile hala saygı ve sevgiyle andığımız bir oyundur Command & Conquer: Renegade. Bu yüzden Unreal Engine ile sıfırdan yapılan ve multiplayer kısmına yoğunlaşan Renegade X ilk duyurulduğundan beri ilgiyle takip ettiğimiz bir yapım oldu.

Renegade X, Açık Betaya geçiyor...
GDI ve NOD arasındaki savaşı RTS mekanikleriyle ama birinci ve üçüncü kişi perspektifinden yaşamamıza olanak sağlayacak olan Renegade X'in uzun süredir içerisinde bulunduğu tünelin sonunda nihayet ışık gözüktü. Çok yakında Açık Betaya girecek olan oyunu denemek için avuçlarınız kaşınıyorsa az daha sabretmeniz gerekecek yani. En güzel yanıysa yapımcı Totem Arts'ın oyunun Free2Play ya da Pay2Win değil, sadece bedava olduğunu üstüne basa basa söylüyor olması. Başından beri EA'in onayını da almış olan projenin yayınlanan son videosunu izlemek isterseniz hemen aşağıya bakmanız yeterli.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 17:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Renegade X, Açık Betaya geçiyor...

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×