Resident Evil 2 Remake için Captain Marvel modu yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 9.03.2019 - 04:42
Marvel hayranları için güzel haber.

Bu senenin en iyi korku oyunlarından bir tanesi olan Resident Evil 2 Remake, eski ve yeni Resident Evil hayranlarını memnun etmeyi başardı. Resident Evil serisinin özlenen korku atmosferini yeni nesil için uyarlayan Capcom'un yanında oyunun hayranları, yeni oyun için modlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyunun ana ve yan karakterlerine çıplaklık modu yapan mod yapımcıları, bu kez oyun için Captain Marvel modu yaptı.

Resident Evil 2 Remake için Captain Marvel modu yapıldı

Geçtiğimiz gün vizyona giren Captain Marvel, genel olarak Marvel hayranlarını memnun etmeyi başardı. Marvel evreninin en güçlü karakterlerinden bir tanesi olan Captain Marvel'ı, Resident Evil 2 Remake'de görmek oldukça güzel. Ancak bu kostümü kullanmak için Claire Redfield'ın DLC ile oyuna eklenen Military kostümüne sahip olmanız gerektiğini belirtelim. Oyun içerisinde Captain Marvel'ın kostümünü Military kostümüyle değiştiren bu moda buradan ulaşabilirsiniz. Ocak ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülen Resident Evil 2 Remake kısa sürede geliştiricilerin beklentilerini karşılayacak satış rakamlarına erişti. Peki siz yeni Resident Evil hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 17:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 2 Remake için Captain Marvel modu yapıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×